Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nagyon kevés szénhidrátot...

Nagyon kevés szénhidrátot eszek egy nap de nagyon sok fehérjét, mégis szédelgek, rosszul vagyok és ideges is. Növeljem a szénhidrátot?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 10:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ketózis állapot lehet? 40-90g szénhidrátot eszek egy nap.
2016. ápr. 9. 11:30
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel a szervezeted főként szénhidrátokat használ fel, ezért nem értem, miért vonnál meg magadtól fontos energiaforrásokat.
2016. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
A sejtjeink a szénhidrátból nyerik az energiát. Amiktől nem. Hízol. El. Egyél gyümölcsöket, kerüld a zsíros és olajos êeleket, igyál sok vizet, mozogj, mert így most csak kárt teszel magadban.
2016. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
túl hirtelen csökkentetted a szénhidrát adagot. meg lehet amúgy szokni, egy idő után elmúlnénak ezek a tünetek, de nem értem mit akarsz ezzel elérni?
2016. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Túl hirtelen csökkentetted a szénhidrát adagot. meg lehet amúgy szokni, egy idő után elmúlnénak ezek a tünetek"

Attól még szörnyen egészségelen marad

2016. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az a célom hogy meghaljak. Ez komoly kérdés volt?


Elkezdtem egy szénhidrátszegény diètát. Nem hinném,hogy akkora hibát követtem volna el,hogy diétázni kezdtem és igen,nyílván gyorsan vontam meg a szénhidrátot. Akkor növelem 100-120 grammra és meglátjuk.

2016. ápr. 9. 11:52
 7/18 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit nevetséges vagy :D Napi 450g szénhidrátot eszek minimum, 16 éves lány létemre... (hízás nélkül)
2016. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Mennyi fehérjét és zsírt eszel? Ha ketózni akarsz, mindenképpen maradj 50g alatt, de biztosabb sokkal alatta. Van, aki 90 grammal is ketózisban van, de ahhoz nagy, izmos test vagy igen aktív életmód szokott kelleni... 20g alatt már szinte mindenki rendben van a téren, de ha ez kevés neked, akkor próbálkozhatsz többel is, sokaknak jó a 40 gramm is, csak nem olyan tuti a dolog.


Viszont olvass utána és szerintem jobb, ha fokozatosan csökkented a szénhidrátot, nem hirtelen. Ez persze emberfüggő. Van, aki extrém drasztikusan vált, van, aki a valamivel szolidabb változást sem bírja. Az is emberfüggő, hogy kinek mennyi szénhidrát való, van, aki az életben nem szokja meg az alacsony szénhidrátbevitelt, nem optimális neki az. S van, aki egyszerűen nem bírja a sok zsírt, energia pedig kell neki.


Van, aki eleinte ideges és rosszul van a kevés szénhidráttól, főleg, ha nem vigyáz a só, magnézium, kálium bevitelére (én sosem vigyáztam rá, de több év szénhidrátszegény táplálkozás után semmi bajom nem volt a további szénhidrátcsökkentéssel. igaz, a kalóriabevitelem nem csökkent, így kisebb volt a váltás).


De ha keveset is eszel, akkor ne csodálkozz, ha nem vagy jól. Én sem bírom az éhezést, részben ezért nem csinálom soha.

2016. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! Szerintem te nevetségesebb vagy:) az okos hozzászólásoddal:)
2016. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Átestem délután a holtponton. Ettem halat sokat. Meg tojást,hát... 90g -ig ettem ma szénhidrátot de kicsattanok az energiátol.


450 grammba szerintem belehalnék :D

2016. ápr. 9. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!