Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem formálódik az alakom?

Rotex55 kérdése:

Miért nem formálódik az alakom?

Figyelt kérdés
Már lassan elérem a kívánt súlyomat, de az alakom valamiért nem formálódik (naponta mozgok és legroszabb esetben is minimum 4x-5x eszem egy nap)

2016. ápr. 10. 20:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fogyni szeretnék és mellette egy kis izmot is felszedni. De nem akar a testem formlódni. És természetesen sulyzós edzéseket is végzek.
2016. ápr. 11. 16:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy, akkor eleinte várhatsz egy picike izmosodást, de alapvetően ehhez kalóriatöbblet, megfelelő fehérjebevitel és edzés kell.
2016. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

S persze akármit is csinálsz, az izmosodás lassú folyamat, évek kellenek az igazán látványos változáshoz, persze kigyúrt még akkor se leszel, max. ha nagyon-nagyon szolid elképzeléseid vannak a kigyúrtságról vagy kokszolsz.

Nem tudom, mióta edzel, én csak 2-3 hónapja, ráadásul kb. kalóriaegyensúlyban, bár kezdőként, nem csodálom, hogy még nem látszik a világon semmi (a bicepszem nagyobb picit szemre, de igazán minimálisan, én is csak azért veszem észre, mert az egyik kedvenc izmom s zuhanyozáskor eléggé szem előtt van).

2016. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A legfőbb célom hogy lefoggyak aztán pedig egy kis tényleg kis izmot szeretnék fel venni mert nem most kezdtem a kondit már fél éve de abból volt 1 hónap kihagyás a végén és most vágok bele újra de mostmár diétával hogy hatásosabb legyen.
2016. ápr. 11. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!