Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha a napi keretben engedélyeze...

Ha a napi keretben engedélyezett zsírmennyiséget túllépem, viszont a szenhidrát bevitelem kábé 100 gramm akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Sajnos a tej, tejtermékekből sajtból bevitt zsírmennyiség relative sok.

Érdekelne, hogy így is fogyhatom e?


2016. ápr. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez a kalóriaegyenlegeden múlik. Én napi 130-150 gramm zsírral fogytam 20 kilót s én még aktív sem voltam. Ha lemozgod, ehetsz 2-300 grammot is, ez már csak ilyen.
2016. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A napi kereted pedig annyi, amennyit beállítasz, eldöntesz. Nekem a zsírra ez 130 gramm, ez nagyon jó érték, persze nem igyekszem kitölteni (sikerül az anélkül is).
2016. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjuk, hogy fiú vagy vagy lány, hány éves, hány kiló, milyen magas, milyen életmódot folytatsz...

Szerinted ez egy értelmes kérdés?

Mert ha igen, akkor nem a súlyod miatt kellene aggódnod.

2016. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

30 eves no vagyok, fel eve szultem, otthon ulo eletmodom van. 193 cm, kabe 130 kg. (Meghiztam a lanyommal, szinte zabaltam terhesseg alatt....)

100 gramm koruli CH fogyasztasom van egy nap, sok zoldseg, az indulo kaloriadeficitem 2000 korul van.

A kaloriabevitelt majd folyamatosan csokkentem, de 1800 kaloria al nem akarok menni, inkabb tobbet mozognek.

2016. ápr. 12. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik, bár nem a deficited 2000, hanem a kalóriabeviteled, ugye? Szerintem így mindenképpen fogynod kell, de szép nagyra nőttél, adhatnál pár centit :D
2016. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eletmodot szeretnek valtoztatni, nem hirtelen fogyni.

Ugy erzem kezd jo lenni ez az eletmod, mar megszoktam. Es nincsenek falasrohamok mint eddig.

Koszi, hat igen szep magas vagyok 😊

2016. ápr. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!