Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hány gramm ch kell ahhoz hogy...

Hány gramm ch kell ahhoz hogy fogyjak? Ketogénezni nem akarok.100/120/150?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez mi.? 100/120/150 100 éves 120 kiló és 150 magas.? Írj egy magasságot és súlyt.
2014. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Neeem :) 100/120/150 gram ch?


164 cm vagyok és 64 kiló.

2014. aug. 1. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:
130g fehérje 130g CH 60g zsír (30g telített 30g telítetlen) plusz zöldség.
2014. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 1. 23:11
 5/10 anonim ***** válasza:

indítsd 150ről és 2 hetente csökkentsd fokozatosan egészen 50g-ig,aztán azt tartsd,amíg meg nincs a kitűzött cél.

ha erővesztést tapasztalsz,akkor emelj a zsíron,de a ch-n nem.

persze ha 80g ch-van is tudod tartani a heti fél kiló fogyást,akkor addig tartsd meg amíg ez fennáll,akkor nem kell csökkenteni,ezt a részét neked kell kitapasztalni.

2014. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En 1g/ttkg-ra lottem be magamnak a celt, de keptelen vagyok olyan alacsonyan tartani, minden nap felmegy 1.5-2g/ttkg kornyekere. Aggodtam emiatt, de fogyok igy is szepen.
2014. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is az a lenyeg hogy hany gramm szenhidratot viszel a szervezetedbe, hanem az hogy megfeleloen, optimalisan oszd el.

reggeli 7-8 óra: 30g CH (lassú)

tízórai 9-10 óra: 20g CH (ebből 10g lehet gyors)

ebéd 12-14 óra: 40-50g CH (fele lassú, fele gyors)

uzsonna 16-17óra: 20g CH (gyors)

vacsora 19-20 óra: 30g CH (ebből max 10g gyors)

utóvacsora 21-22óra: 10g CH (csak lassú)

nem mindegy az, hogy mikor eszünk gyors, vagy lassú felszívódású szénhidrátokat

2014. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Melyek a lassú felszívódású CH-ok?



Teljes kiőrlésű liszt, graham liszt, abonett, wasa, pászka, zöldségek, barna rizs, vadrizs, basmati rizs, durum tészta, kuszkusz, bulgur, hajdina, tönköly dara, paradicsom, paprika, retek, uborka, karalábé, sárgarépa, brokkoli, kelbimbó, cukkini, káposzta, zöldbab, gomba, cékla, saláta, sóska, spenót, tök, padlizsán, hagyma, spárga, zeller, petrezselyemzöld.


Melyek a gyors felszívódású CH-ok?



Cukor, barnacukor, méz, gyümölcslevek, és az összes gyümölcs, aszalt gyümölcsök, lekvárok, édes üdítők, fehérlisztes péksütemények, tej, kefír, joghurt. Minden lisztté őrölt, pépesített, pürésített, levesített téplálék


A gyors felszívódású CH-ok közül melyek vannak tiltólistán?



Cukor, méz, fehérlisztből készült pékáruk és tészták (dobos torta, gesztenye szív, kifli, kakós csiga, túrós batyu), fehér rizs, édes üdítőitalok, aszalt gyümölcsök.

2014. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy miben hány gramm szénhidrét van, egy táblázat segit.


[link]


Pl ez.

2014. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani. Az emberek zöme sok szénhidráttal szeret fogyni s kevés kalóriával. Én attól falnak mennék, az éhségtől és a frusztrációtól, nekem 80g ch volt a max, amikor még sok feleslegem volt, így élvezettel s jóllakottan tudtam fogyni. Nagyon emberfüggő, ki mit tud betartani, de még az is, hogy kinek mennyi szénhidrát kell, hogy jól érezze magát s hogy mennyivel optimális a fogyása... Ki kell próbálni, ahogy már írták.
2014. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!