Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 10kg szeretnek fogyni 2 honap...

10kg szeretnek fogyni 2 honap alatt lehetseges e ez? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sikersztorik is johetnek, nekem egy etrendetek kellene osszeallitani amivel tudnek fogyni, Ebeden kivul minden etkezes johet csak a suliban ebedelek igy az miatt az ebedem megvan mar es abbol kevesebb mennyiseget mivel az nem annyira alkalmas a dietara

2016. ápr. 14. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Étrendet súlyos pénzekért szoktak írni. Másik lehetőség, hogy mondjuk a fészbukozás helyett utána nézel a dolgoknak a neten és te magadnak összeállítod. Kis segítségként tudom ajánlani pl. shop.builder.hu

A 10 kg zsírból való fogyás két hónap alatt szinte biztos, hogy nem fog menni. Én tavaly 18 kg-t fogytam kb. 5-6 hónap alatt. A végére eres volt a hasam... ;-) Az idén jobb formát szeretnék! :-)

2016. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol mindegy csak nagyon kell fogynom de jo lenne nyarig azert -5 kg ha lemenne:)
2016. ápr. 14. 18:09
 3/4 anonim válasza:

Akkor legyen a terv, kb 5-6 kg 2- 2,5 hónap alatt. Muszáj mellette sportolnod is, kb heti 3x 1 órát. Sok gyümölcs, zöldség. Sajnos a menza mellett nehéz (én is menzás vagyok), próbálj meg kevesebbet enni belőle. Én azt csinálom, hogy a levest sosem kérem (ennek más oka is van, neked nem kell), és mielőtt elkezdek enni, megiszok egy pohár vizet. Aztán amikor úgy érzem, hogy tele vagyok, gyorsan visszaviszem a megmaradt kaját, hogy ne vegyem rá magam, hogy megegyem.

Én most az almára vagyok rákattanva nagyon, abból egyél, ha megéheztél, de főétkezések között vagy, esetleg reggelire vacsora, ilyesmi. De nézz utána neten, sok minden van ott, és te tudod, hogy mit bírsz ki és mit nem

2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)))))
2016. ápr. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!