Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg 93 kg vagyok, szeretn...

Jelenleg 93 kg vagyok, szeretnek legalabb 85 kilora fogyni, lehetseges-e? 23/F

Figyelt kérdés
Regebben sokkal nagyobb voltam, 105-110kilo kornyeken,az evek alatt szepen fokozatosan ugymond lefogytam,de meg mindig nem ertem el a kivant. Par honapja heti 5x helyben futok egy ora hosszat,es 2 hete raatalaltam instagrammon a fatloss nevezetu oldalra,ahol minden nap kiposztolnak egy edzestervet,es azt megcsinalom. Etkezni ugy szoktam hogy napi 3x,reggel,delben es este. Altalaban fott tojast eszek valamilyen felvagottal meg kenyerrel. Hetvegenkent fott etelt eszek ebedre. Delutan 4-5 kozott szoktam vacsorazni es ott is fott tojast valamilyen felvagottal meg 1-2 szelet kenyerrel. Napi szinten megiszok 2-3 liter vizet. Szerintetek ha ugyanigy folytatom,elerem a 85 kilot?

2016. ápr. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl ritkán és túl szart eszel. Nem fogok mindent leírni, de ha tényleg le akarsz fogyni, olvasd el a Sárgakapszulát. Ott megtalálsz minden lényegit infot.
2016. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kenyeret, felvágottat meg ki tudja milyen főtt ételt ennél, akkor nem a 85-öt,hanem sokkal kevesebbet is el tudnál érni. Minőségi tápanyagbevitel minőségi forrásokból, megfelelő mennyiségben, ez a sikeres és egészséges fogyás kulcsa.
2016. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficittel eléred, de a felvágott és a kenyér tényleg nem a legjobb. A tojás jó. Zöldséget sosem eszel?
2016. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem eszik túl ritkán, illetve nem tudhatjuk. Én napi 2-szer eszem, ez ideális számomra, durván jobb, mint amikor még 3-szor vagy 5-ször ettem, bár akkor is hasonlóan oszlott el az evés, délután ettem meg az ételeim zömét, mert nekem kizárólag ez jó. Van, aki egyszer eszik, köszöni, elvan, izmosodik és jól néz ki. Emberfüggő, hányszor, mikor, mennyit célszerű enni, sőt a makrotápanyagok mennyisége is nagyon szór.
2016. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam üzit, ide kicsit hosszú lenne, nem akarok másokat traktálni vele :)
2016. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha téged nem motivál semmi, én tudok extra jó motivációt fogyáshoz, ha érdekel priviben.
2016. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!