Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha fogyni akarok akkor ez az...

Ha fogyni akarok akkor ez az étrend jó lehet? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok, picit fogyni szeretnék...reggelire műzlit szoktam tejjel...de olyat ami 30%-kal kevesebb cukrot tartalmaz, suliba mikor beérek eszem vmi gyümölcsöt...valamikor alma..banán..narancs..mindig mást...szintén suliban eszem szénhidrát csökkentett kenyeret esetleg vajkrémmel vagy parizerrel...ha haza jövök akkor pedig ami van itthon ebédre csak mértékkel...ha van időm akkor főzöm magamra bulgurt..csirkemellet...tegn pl rakott karfiolt csináltam :D és heti 3x 1 órát edzem :) Szerintetek? Esetleg tanácsokat kérhetnék? Megköszönném! :)
2016. ápr. 21. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem rendben lesz, ha nem sokat akarsz fogyni. Még a szénhidrát csökkentett szendvicsedbe javasolnék jó sok zöldséget, mert nagyon alacsony a kalóriatartalmuk és jobban el fog telíteni a szendvics, ráadásul (mint mindenki tudja) rengeteg vitamin van bennük. Rakhatsz még bele főtt tojást is, hogy növeld a fehérjetartalmát. Sok sikert! :)
2016. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nem étrend, persze ha ezzel eléred,hogy kalóriadeficitbe kerülj,akkor fogyhatsz.

A kérdést egyébként alig bírtam elolvasni. Mi a francnak szinte minden szó után a három pont? Én elég rég jártam már iskolába, de nekem ilyet nem tanítottak magyar órán.

2016. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha sokat akarok fogyni akkor ez így nem is jó? Mert 8 kg-ot szeretnék kb
2016. ápr. 21. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor sokat akarsz fogyni vagy keveset?

Egyébként lehet sokat is fogyni fos kajázással,csak az eredmény is fos lesz.

2016. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát sokat :D 8kg-ot
2016. ápr. 21. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt el kéne olvasnod,hogy ne a sötétben tapogatóz!

2016. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyton szénhidrátot eszel? OK, így is lehet, nem azért mondom... De jobb lenne, ha ebéden kívül sem csupa minimum kétes értékű kész cuccot ennél (jó, a gyümölcs nem az, az csak cukor, bár kellemes és nem a legrosszabb cukor).

Amit főzöl, az jó :) Kérdés, mik a makróid, mert attól függ, hogy fogysz-e és miből... A tested jellemzőin kívül, persze. Nem önmagában az étrendtől fogysz.

2016. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fogyaskiraly : Youtube : St22lacika
2016. ápr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!