Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg-ot akarok fogyni. Ez...

10 kg-ot akarok fogyni. Ez így mennyire használ majd?

Figyelt kérdés
Átlagos nap: reggeli: vajas zsemle+csirkemell ebéd: mindig más 500 kalóriás keretben. Egészségesen próbálom majd csinálni. Például a tésztákat elhagyom amennyire lehet vagy csak nagyon keveset, néha főzelék, levesek és húsok. Vacsi: minden nap 2 tojás+ egy kevés zöldség pl paradicsom, saláta, paprika összekeverve. Napi 1100-200 kalóriát tervezek. Nasinak kígyóuborkát fogok rágcsálni imádom is úgyhogy szerintem jó. Mit szóltok az étrendhez?

2015. dec. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
kicsit még járj utána az alap dolgoknak. az étrendedben kevés a tápanyag, és van olyan is amit én elhagynék.(főzelékek, vajas zsemle). Súlyodtól függően 1200-1800 kcal mindenképp kell az egészséges életmódhoz. Amit ajánlok: fehérjeforrást sokat vigyél be, pl. csirke, pulyka bármely része, marha drágább részei, halak, aztán zöldségek, mint cukkini, padlizsán, brokkoli, karfiol, kelbimbó. Olajos magvakat is tegyél a salátára, azok biztosítják az esszenciális zsírsavakat.
2015. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Az olajos magvakat megfogadom, meg ha éhezni fogok feljebb viszem a kalóriadeficitet. Viszont a zsemlét nem hagyhatom el meg ha anya főzeléket csinál mert nem engedi, hogy fogyókúrázzak mert nincs rá szükségem, csak sokkal szebb lennék szerintem vékonyan, jobban állt nekem régebben és fél, hogy túlzásba viszem, de tudom hol a határ. Szóval a tudta nélkül csinálnám és így kevésbé feltűnő. Mondjuk ha 2 dl tejet és zabpelyhet ennék jobb lenne?
2015. dec. 22. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A zabpehely jó, de tej helyett natúrjoghurtba tedd, ne tejbe.
2015. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora lenne az a súly és magasság, ami szerinted jól állna neked?


A vajas zsemle valójában margarinos, nem?

2015. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen az :) 170 cm és 57 kg vagyok és 47 már jól állna :)
2015. dec. 22. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Akkor hallgass anyukádra, az már beteges soványság lenne.
2015. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vékony lenne tény, de pont ez a cél. Nem lenne csúnyán vékony csak simán vékony. De ha látom, hogy nem jó, akkor mondjuk csak 5 kg-ot fogynék. A lényeg itt azon van, hogy ez az étrend mennyire jó fogyáshoz. Illetve mennyi idő kéne 10 kg-hoz?
2015. dec. 22. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk pár dolgot!

Ha a testzsírszázalékod rendben van, ehhez a magassághoz az ideális súly 63 kg!

Az ideális intervallum 57-69 kg közt.

A még éppen egészséges kategória kb. 51-76 közt.

Amit te akarsz, az már a kórosan sovány kategória! Ami komoly egészségügyi kockázatot jelent!

Ha kövérnek látod magad, annak két oka lehet:

- Testképzavar, ezen pszichológus segíthet.

- Túl zsíros vagy. Viszont ha ezze a súllyal vagy túl zsíros, akkor kevés rajtad az izom. Ilyen esetben a fogyással ellenkező hatást érsz el, mint szeretnél. Vékony leszel, de nem szép formás, hanem csont és bőr, plöttyedt... Ilyenkor inkább a tömegnövelés, izmosodás segít, és utána lehet szálkásítással leadni a fölösleges zsírt.

2015. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!