Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek és igyak ha szálkásí...

Mit egyek és igyak ha szálkásítani akarok? (a porokat kivéve)

Figyelt kérdés
igaz lány vagyok de szeretnék egy kicsit kockás hasat. van egy kis izom a hasamon de van egy kis zsír is és nem tudom higy adjam le gyorsan. 165cm/45kg/13év
2014. jan. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt. Túl fiatal vagy. (Nem lebeszélés miatt mondom, jómagam is "porozok", de idősebb is vagyok.:))

Másrészt. Elég vékony vagy. Amit látsz valószínűleg bőr, és nem is elég vastagok szerintem a kockáid.

Meg amúgy is... 13 évesen minek kockahas?:D Élvezd még, hogy gyerek vagy.:)

2014. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fogadást kötöttünk a haverokkal.:D
2014. jan. 1. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

mi az hogy porokat kivéve? nem kellenek porok

inni: víz, enni: sok zöldség meg hús

ezenkivül hasizom gyakorlatok, hogy kicsit izmosodjon a hasad, úgy hamarabb fog látszani, arra meg ott a youtube/google előre összeálitott programokkal

2014. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs határidő, akkor kicsit izmosíts rá. Tömegnövelő étrend mellett. A has nyúzható izom, de heti 3x elég edzeni.

Aztán próbáld leadni a zsírt.

2014. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

45kg vagy 165cm-hez

mutass képet, így könnyebb lenne

2014. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hús, zöldség.
2014. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már én is próbáltam. Nem fog menni, ha csak nem jön rád a hasmenés!( De azért egy kis tornával, hasizom gyakorlattal javíthatsz az anorexiásokat megközelítő fogpiszkáló alakodon)

12-13/L, kb.169cm, 59kg (és igenis nagyon csinos!!!)

2014. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!