Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha nagyon sok salátát eszek,...

Ha nagyon sok salátát eszek, semmi kenyér, akkor várható fogyás? Lenn az étrend

Figyelt kérdés

167 cm, 75,5 kg nő vagyok, 23 éves. Kiszámoltam, hogy még legalább 5 kg ot kéne fogynom, hogy az egészséges tartományba essek. Ezért elkezdtem kialakítani egy étrendet pár napja. Kb ezeket eszem egy nap:

reggeli:2 pufi rizs, sonka, zöldségek

Ebéd: valami sovány húsból készült étel (akár pörkölt is) köret nélkül, salátával

Vacsi: saláta sonkával, natúr joghurt

Étkezések közt kovi ubi,pufi rizs, esetleg ropi, vagy egy két gombóc fagyi ha nem bírom tovább

Szerintetek ez jó étkezés, vagy bele se kezdjek?



2016. júl. 5. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kibírod ennyivel a napot? Nekem kicsit kevésnek tűnik, persze attól is függ, mi van a salátában, és milyen mennyiségeket ennél.

Szerintem a reggelihez és a vacsorához még ehetnél 2-2 tojást. Ebédre saláta helyett vajban párolt zöldségeket. Étkezések között 1-2 gyümölcsöt, vagy egy marék olajos magot, így lehet, hogy nem lesz szükség a fagyira, ropira. A kovászos uborka is nagyon hasznos, bár nekem magában éhséget csinálna, legjobb húsokhoz enni.

2016. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rizspufinál finomabb és jobb opció a Wasa rostos kenyere vagy a Finn Crisp 20% rosttartalommal.
2016. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a pufirizs jobb, mert nincs benne glutén...
2016. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, és még könnyebben fogysz,ha mellette még mozogsz is!
2016. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyiségeket nem írtál, de önmagában nem rossz, csak nekem a fehérje hiànyosnak tűnik.

Vacsira mehetne néha túró, hal, tojás zöldségekkel.

Rengeteg víz és napi 1óra gyaloglás

2016. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A tojást nem ajánlom vacsorához mivel nehéz, a gyümölcsöket meg délelőtt igen de délután kerülni főleg az ilyen banán dinny stb amiben sok a cukor, csipegetni mogyorót , előre felvágott zöldséget :)
2016. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nehéz étel a tojás, max. ha füstölt szalonnás rántotta formájában eszed, bár van, akinek még az se okoz problémát. Persze olyan ember is van, aki érzékeny a tojásfehérjére, de az minden napszakban érzékeny.
2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A bolti sonka fele műanyag úgyhogy azt nem ajánlom.
2016. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gluténmentesség akkor elsődleges szempont, ha valaki gluténérzékeny. Ha nem, akkor nagyrészt mindegy, persze a mértékletesség fontos. Mostanában a glutén a kinevezett "közellenség". Nekem a fentiek rosttartalma, íze, tápértékei szimpatikusabbak, mint a semmi rizspufié. De nem kötelező, akár a kettőt váltogatni is lehet, vagy maradni a rizsnél. Csak egy ötlet - ami nekem bejött.
2016. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban, de sok embernek fogalma sincs róla, hogy gluténérzékeny, csak akkor derül ki, amikor már nagy gondok vannak. Ezért lehet tenni egy próbát, mondjuk pár hétig, és kitapasztalni, van-e valami változás pl. emésztés és fogyás terén.
2016. júl. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!