Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért híztam ettől az étrendtől?

Miért híztam ettől az étrendtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete diétázom, és edzek is mellette, de híztam. Konkrétan még csak 1 kilót,de sajnos nem csak kilót,hanem centit is a derekamra,ahonnan pont fogynék..

Így étkeztem:

R: 2 csak tojásfehérje + 1 egész tojás+BCAA

T: 50 g marhahús + rizs

E: 100-150g csirke + rizs

U: 100 g csirke + rizs

V: fehérjeturmix vízzel +BCAA


A rizs összesen 80-100 g volt nyersen,egész napra osztottam el,este fele nyilván kevesebb volt.

Súlyzós edzést csináltam eddig (láb+has+1 intervall,ami rövid,mert kezdőként nem bírtam)


Az új étrendemmel, edzéstervemmel ugye fogok tudni centikben fogyni úgy,hogy az izmom azért megmarad?

R: 1 adag fehérjeturmix vízzel+ bele 5 g BCAA (sajnos a tojást már nem bírom megenni,undorom van tőle)

T: 100g csirke + rizs+ zöldség

E: 100g csirke + rizs+ zöldség

U: 100g csirke + rizs + zöldség

V: fehérjeturmix


A rizs ez esetben nyersen 60g és osztom el.

Edzés közben 10g bcaa-t kortyolgatok.

Edzéseim:

hetente 2 láb nap, 1 kar nap (ezek után 20-30 perc levezetés taposógépen,elipszis,stb normál tempón)

2 kardió (ezt értem úgy,hogy reggel éhgyomorra 30 perc intervall taposás,elipszis tréner vagy futógépen 1 perc lassú,fél perc gyors váltakozás), illetve még este 1 óra levezető kardió normál tempóban

Ami úgy néz ki,hogy a 2 pihenő nap a láb nap után van.

A súlyzós edzésekkel nagy súllyal, kis ismétlésszámmal végzem,mert nem szeretnék telesz*rt zsákként kinézni.

Minden edzésem végén még hasizmozok.

Rajtam csak derék/has tájékon van felesleg, 168 / 54 vagyok,tehát sem a súlyom alapján nem vagyok fogyásra ítélve,sem akkor,amikor nem látják a hasam.. Tudom,hogy célzottan nem lehet fogyni,de azért ezzel az étrenddel valahogy megoldható,hogy a fogyás mellett formásabb legyek?

Ezzel így 1 hónap alatt sikerülhet leadnom azt a pár kilót?


2016. júl. 7. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl egyoldalú az étrended, hol a rost? Hol a gyümölcs? Tízóraira és uzsonnára kevesebbet kell enni mint a főtétkezéseknél. Ezt az étrended hamar megunod. A mozgás jó, de a fogyáshoz fektess hangsúlyt a kardióra.
2016. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval, és annyival egészíteném ki, hogy sok folyadékot kell inni, az nagyon fontos.A rizs egyébként magas szénhidrát tartalmú, én barna rizsre, durum és rizstésztára váltanék a helyedben.

100g főtt rizsben 130 kalória van, barnában 112.

A rengeteg fehérjével és az edzésekkel izmot is növelsz, ami nehezebb mint a zsír, így az ember edzés mellett van hogy nehezebb lesz, vagy lassabban megy le kg, de formásabb lesz.

2016. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hete edzel, minek neked a BCAA meg a fehèrje? Először legyen egy jól belőtt, tiszta étrended, majd ha lement a felesleg nagy rèsze, azutàn èrdemes tàpkieget szesnu.
2016. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!