Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 honap alatt -8,5 de most ez...

4 honap alatt -8,5 de most ez vissza is jott a merleg szerint majdnem ket honap csoki, nasi minden szarral. Ennyit hiztam volna ennyi ido alatt? Mit tegyek? Hogy fogyhatnam ezt le hamar?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy , mint először csak a végen hagyd ki a szarokat.
2016. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Siman hizhattal ennyit. Biztos elcsepeltnek hangzik, de sajnos csak eletmod valtassal lehet megtartni az idealis sulyt, tapsztalatbol mondom. 35 kg-t fogytam fel ev alatt 14!! evesen, 110-rol 75re. Ebben az evben elkezdtem ujra ugyanugy enni, mint regen,semmi mozgas es hopp par honap alatt mar 95kgnal tartok. Nagyon figyelj oda az etkezesedre es a mozgasra, mert par het alatt siman visszajon akar a duplaja is. Sok sikert
2016. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen en is igy jartam. Sikerült lefogynom 13 kg-ot eletmodvaltassal, amit tartottam 2 evig es amiből 9 vissza is jott ezt követően az elmúlt fel évben.

En ugy fogytam le, hogy teljesen száműztem az étrendemből a finomított szénhidrátokat, semmit sem ettem, amiben van cukor, vagy liszt. Rengeteg zöldség, gyümölcs es sovány húsok (főleg hal és csirke), mindig kis adagokat, nulla nasi stb. Ezt egy évig csodálatosan bírtam, az eredmény motivált, ahogy làttam, hogy fogyok egyre boldogabb lett és több önbizalmam lett. Ennyi volt az előnye...hogy szebb voltam. Tobbet nem jartam a barátaimmal fagyizni, pizzazni, sutizni, ilyenek, vagy ha elmentem, akkor is csak ugy ültem ott, hogy nem fogyasztottam semmit, vagy ittam egy presszó kavet. Féltem minden egyes "egészségtelennek tartott" eteltol es folyton rettegtem, hogy vissza hízok.

Nem bírtam tovább, kozben átestem egy szakításon is stb. es elkezdtem zabalni!!! A sok elfojtás miatt az agyam százszorosan akart visszakapni mindent es voltak olyan napok, ahol nem is ettem normális etelt, csak csokit, chipset stb reggeltol estig. Kozben jöttek fel a kilók, egyre szarul éreztem magam, de úgy voltam vele "már mindegy", úgyhogy folytattam a zabálásokat. Fél év kellett, hogy helyre jöjjön az agyam. Lehet hogy meghiztam, és nem vagyok egy (társadalom nyomása által generált képnek megfelelő) tökéletesnek titulált alakú lány, de újra élvezem az életet a barátaimmal, többnyire már egészségesen eszem, de nem vagyok elvakult és ha hirtelen nincs más, nem esek pánikba egy kakaóscsigától sem (és nem csak az idióta "cheat day-en"). Igyekszem mozogni, úgyhogy az alakom is változott elég sokat és van egy cuki barátom, akit nem erdekel a narancsbőr a combomon és sokkal jobban esik neki beülni egyet gyrosozni az elso sarkon egy hosszu nap utan, mint másfél orat jarkaltam keresni egy olyan helyet, ahol van megfelelő saláta, vagy "egeszseges" kaja.

Az elet többről szol annál, hogy mit eszünk és hogyan nézünk ki. Le a kalappal, es komolyan MINDEN elismerésem annak, aki bír így élni, van rá ideje és energiája!!!!! De nekem nem sikerült, és szerintem páran vagyunk még így, akik megpróbáltuk és rájöttünk, hogy soha tobbet, köszönjük...

Ettől még látom, hogy sokkal csinosabb és szebb voltam akkor, és ma is neha vágyakozva nezem azokat a képeket, de ennyi.... Ennyi az előnye.. Ez az egy dolog, hogy szebb voltam (nem egészségügyi túlsúlyom volt sosem, az más). De legalabb már nem vagyok egy felszínes pi*sa (nem bántásból), aki visszautasítja az anyukája szeretettel elkészített ebédjét/ desszertjét azért, mert szerinte sok benne a zsír és a szénhidrát...

Remelem kicsit sikerült megnyugtatni teged, mert azert nem fekete-feher az elet. Annyi árnyalat van, nem kell mindenkinek egyformának lenni, bármennyire is az uniformizálás a cél a mai világban, emögött csak érdekek állnak... De ez más tészta.

Szép vagy!!! Puszi

2016. jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, aki tud gyorsan hízbni. S van, aki nonstop erős túlevéssel (1-2000 kcallal a kalóriaigény fölött) is legfeljebb csigatempóban hízik, max. évi pár kilót.


Hasznos tapasztalatod szereztél, neked a csoki, nasi minden szarral az adott aktivitásodhoz, izomtömegedhez ezt eredményezi.

Mondjuk nem értem, minek rossz dolgokat enni, én túl egészségtudatos vagyok ehhez. Plusz annyira könnyű viszonylag egészséges csokit és nasit enni, akár fogyni is lehet mellettük. Minek a cukros izé? Nem értem.


Miért akarod hamar lefogyni? 2 hónapon át kicsit sem érdekelt, csak tömted a nasikat, nem szabtál gátat neki, akkor legyél türelmes. Jó tempójú fogyást persze elvárhatsz magadtól, de azért is keményen tenni kell. Ha gyors hízáskor érzed magad jól, akkor neked bizonyára elég nehéz az, bár biztos van, aki a végletek embere. Én csak sokat tudok enni, nekem a fogyás szinte lehetetlen, az erős túlevés pedig pofonegyszerű. Isteni szerencse, hogy nem hízom tőle, de nem is fogyok le. Plusz a túlevés nem egészséges, de már megvan az az étrend, amiben fegyelmezettebb tudok lenni s egészséges számomra.

Az életmódváltás igen fontos. Akármilyen is a súlyod, nem jó, ha boldogan összevissza eszel mindenféle nasit egész nap.

Nekem is fontos az evés, sőt az ételkészítés, tervezés, receptolvasás, kísérletezés élvezete, de attól még azt mondom, nem azért élünk, hogy együnk. Ne legyél ételfüggő, az nagy baj, több szinten is, ártasz vele az egészségednek, lelkileg is rossz... Úgyis ennünk kell egy csomót, minden egyes nap, abban könnyű megtalálni a sok-sok élvezeted, semmi szükség túlevésre és mindenféle cukros nasikra, amik nem is laktatnak jól...

2016. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!