Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrát-csökkentett kenyér...

Chok Dee kérdése:

Szénhidrát-csökkentett kenyér vélemény?

Figyelt kérdés
Ma vettem a Sparban próbaként szénhidrát-csökkentett kenyeret, a 10g szénhidrát / 100g termék arány elég csábító, viszont több benne a zsír. Aki gyakran eszi/ette diéta alatt tudna róla véleményt írni? Tulajdonképp bármilyen észrevétel érdekel a témával kapcsolatban.

2016. júl. 26. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
persze hogy több benne a zsír, meg a fehérje is, valaminek lenni kell benne. amúgy néha veszek én is, de inkább eszem 2-3 hetente 1-2 szelet tk kenyeret. Eleve nem vagyok nagy kenyeres.
2016. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon Jo a 10gr szenhidrat!A zsir miert zavar kedves kerdezo!A zsirtol nem hizol!
2016. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!