Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem fogyok? Elvagyok...

Miért nem fogyok? Elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Kb 1,2-2 hónapja próbálok fogyni. Ilyen egy napom: nem reggelizek, délelőtt 50 percet biciklizek a 13 hónapos 10kg-os babámmal, az ebédem csirkehús és zöldség+ egy kis barack vagy sárgadinnye. Uzsonnára eszek egy marék teljes kiörlésű gabonapelyhet zsírszegény tejjel és egy almát 4órakor. Az uzsonnát másfél óra aktív séta követi és ilyenkor már nem is eszek semmit aznap. Napi 3 liter vizet iszom. 1 kg-ot sikerült leadnom. Ez így normális? Sajnos nincs időm többet mozogni vagy más formában csinálni. Kenyérféléket,péksüteményeket,édességet egyáltalán nem eszem. Elvagyok keseredve... :(
2016. szept. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan koplalás.

Nem baj, ha 2x eszel, néhány embernél beválik, viszont akkor jóval többet egyél. Vagy arányosan oszd el 5felé vagy annyi felé, amennyi neked megfelel.

Növeld 1300ig mondjuk, onnantól nincs koplalás, ez alá viszont ne menj.

2016. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindegy minek nevezzük,de igen inkább sanyargatás. Gyorsan akartam 3-5kg-ot leadni. Dehát hihetetlen,hogy összesen 1kg csúszott le ilyen étkezés mellett. És mozgok is...
2016. szept. 9. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs pajzsmirigy-alúlműködésed, esetleg inzulin rezisztencia vagy PCOS, Chusing-szindróma?

Ezekkel a betegségekkel nehéz fogyni... szinte lehetetlen.

Nekem IR-em és PM-alulműködésem volt és rendesen éheztetnem kellett magam hogy megtartsam a normális alakom, meg persze sokat mozogtam, pörögtem. Aztán belefáradtam az állandó önsanyargatásba és híztam fél év alatt kb 5-6 kilot, most ismét próbálok fogyni de elég nehéz.

2016. szept. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla,hogy bármi ilyen jellegű problémám lenne. Tavaly júliusban szültem. 2 hónap alatt minden plussz lement rólam amit a terhesség alatt felszedtem. KB 10éve mindig ennyi a súlyom. Ha fölé megyek akkor szinte pillanatok alatt le is csúszik a plussz,különösebb erőfeszítés nélkül. De ez alá sose... Észbontó! (68kg)
2016. szept. 9. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
A reggeli a nap legfontosabb étkezése! Nem szabad kihagyni. Napi három étkezésnél ne legyen több, akkor viszont ne koplalj. Azért leszel hamar éhes, mert alig eszel, viszont ez így még rosszabb. A vacsora elmaradhat. Szerintem a napi 3 liter víz sok. Lehet, hogy vizesedsz.
2016. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nehogy koplalj!!!

Ezt most azonnal verd ki a fejedből. Egyél értékes, tápanyagban, vitaminban dús ételeket.

Leírom a napomat.

Reggelire teljes kiőrlésű zabpelyhet eszek, úgy,hogy belerakom natúr joghurtba, mehetnek bele magvak(én személy szerint diót, mogyorót szoktam bele rakni,mert az van itthon) mehet bele bármilyen gyümölcs (én pl ribizlit rakok bele), és a tetejére egy kevés méz édesítésként. Igen,méz. Nem szeretem az édesítőket, félek tőlük. Inkább maradok a természetes dolgoknál(de ha használok édesítőt akkor nyírfacukrot). És ezt az egészet leöblítem egy bögre zöld teával.

Ebédre bármit megeszek ami elém kerül.

Délután fixen eszek valami gyümölcsöt. Előfordul,hogy csinálok chia pudingot banánnal.

Vacsorázni este 8-9 körül szoktam. Mivel általában sokáig fent vagyok, így védem ki azt,hogy még lefekvés előtt megéhezzek és magamba tömjek mindenféle szir-szart. Vacsorára általában pirítok 2 szelet rozslisztes kenyeret(vagy teljes kiőrlésű magvas kenyeret). Rá vaj, sonka, sok sok zöldséggel.

Heti 3-4 alkalommal esténként szobabiciklizek 30-40 percet, utána ugrókötél, és egyéb tornagyakorlatok.


48 kiló vagyok!

2016. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!