Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék 25-30kilót lefogyn...

Hogy tudnék 25-30kilót lefogyni? Nagyon elvagyok keseredve. Sportolok, diétåzok de a mérleg megse mozdul. :- (

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha te sportos és diétás életmódot élsz, akkor hogy lett rajtad ekkora túlsúly? Vagy csak az utóbbi 2 napban ébredtél fel? Akkor meg ne várj csodát azonnal.
2014. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vékony voltam. Pajzsmirigygondom volt..egy hónapja kondizok
2014. júl. 30. 14:02
 3/14 anonim ***** válasza:
életmódváltás sport kitartás! légy türelmes !
2014. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mit eszel és mennyit? mit iszol?

mit sportolsz?

milyenek az adataid?

gyógyszert szedsz?

2014. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Reggeli: kåvé teljeskiôrlésü kenyér sonkåval. Ebéd:ami épp van itthon(fôttkaja) viszont hust csak a csirkemellet eszem meg. Vacsi:joghurt kondiba jårok heti 5x egy-måsfél óråt. Sulyzós edzés+kardio néha zsirégetô óra. 25n 155/65
2014. júl. 30. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Először is, ha tényleg ennyit eszel, az kevés. Napi 5 étkezés kellene. Teljes kiőrlésű kenyérből nagyon nem mindegy, hogy milyet veszel, mindenképp olyat válassz aminek az összetevői között csak (!!) teljes kiőrlésű liszt van, finomított nincs. De reggelire jobb a zabpehely.

Aztán nem mindegy, hogy a főtt étel pontosan mit takar. Tehát pl. ha nálatok főzelék meg tészta van, az mindenképp felejtős, helyette sok-sok zöldség (nyersen saláták, vagy párolva szinte bármi), barna vagy basmati rizs, csirkemell, pulykamell, hal legyen. Utolsó étkezés legyen fehérjében gazdag, pl. túró (joghurt, tej stb nem a legjobb, nem tartalmaz jelentős fehérjét és a legtöbb ember számára nehéz megemészteni). Köztes étkezések tartalmazzanak fehérjét és szénhidrátot mindenképp, sok zöldséggel (esetleg gyümölcs, de magas a cukortartalmuk, ami megemeli a vércukorszinted és (nagyon leegyszerűsítve) éhes leszel tőle). Mindenképp be kellene szerezned valamilyen fehérjét (tejsavófehérje koncentrátum lenne az ideális, ezt edzés után és este, utolsó étkezésként is fogyaszthatod) - ennek olvass utána, hidd el súlyzós edzés mellett elengedhetetlen.

Aztán, kardió helyett pedig az aerob edzés lenne az ideális - ez gyakorlatilag hasonlót jelent, mint a kardió (tehát bicikli, ellipszis tréner stb.), azzal a különbséggel, hogy kb. 125-130-as pulzus mellett történik, tehát viszonylag alacsony intenzitáson, de megállás nélkül, legalább 30 percig. Ez ideális fogyáshoz, kardió csak az állóképesség növelésére ill. izombontásra "jó", neked nem ez a célod.

25-30 kg túlsúllyal a fogyás kalóriaszámolgatás nélkül is be kell hogy induljon, ha már kevesebb felesleg van rajtad, akkor jön a szénhidrát és fehérjebevitel számontartása.

Itt van két ingyenes e-book, szerintem hasznos lenne számodra:

[link]

[link]

2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

megértelek, nekem sem oké a pajzsmirigyem, de az orvos szerint erre még nem kell gyógyszer :( (6,8 amúgy az értékem..)


160/77 vagyok, 1-2 kiló lemegy, visszajön, lemegy, visszajön...


én abonettet eszem tojással, sonkával, zöldséggel naponta többször (3-4 szelet abonett) vagy csirkemellet salátával, natur zöldséggel, néha rizzsel...


Van itthon ellipszisem, azt szoktam használni, felülések, lábtornák (RR videókból) és semmi :(

Most szedem a hoodiát, sokkal kevesebbet eszem - mondjuk amúgy se ettem sokat... párom azt szokta mondani, annyit eszem, mint egy naposcsibe... és mégse megy le :(


Nekem 57g az álomsúly, de egyenlőre megelégednék azzal, ha hatossal kezdődne :(

2014. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha nem fogok tudni lefogyni felakasztom magam. Nem lehet ilyen testben élni. Vagyis lehet,csak nincs értelme.
2014. júl. 30. 18:31
 9/14 anonim ***** válasza:
már én is itt tartanék, ha nem lenne a férjem. csak miatta nem léptem még meg
2014. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"155/65" ebből akarsz fogyni 25-30 kg-ot???????? eszednél vagy???
2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!