Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Megbízható mintaétrendeket...

Megbízható mintaétrendeket hol találok? Esetleg tudtok ti ebben segíteni?

Figyelt kérdés
169 cm, 60 kg-os lány vagyok. Szeretnék formásodni és zsírt égetni, meg 2 kilót fogyni. Eddig étrend nélkül figyeltem oda az étkezésemre, de sajnos nem értek hozzá, és hiába néztem mintaétrendeket, egyszerűen össze vagyok zavarodva. Fogalmam sincs, hogy akkor most a szénhidrátot vagy a zsírt kell-e csökkenteni és hasonlók, így mindig a falási rohamoknál lyukadtam ki. A szénhidrátszegénnyel szeretnék megpróbálkozni, eddig inkább a zsírt mellőztem. Olyan 900-1000 kalóriabevitelre gondoltam naponta, de azt már végképp nem tudom hány gramm miből kéne állnia ennek az étrendnek. Találok valahol olyan mintát, ami tényleg megbízható, és olyan zsírokból áll, amelyektől nem hízok vissza? Persze láttam itt-ott mintákat, de nem merek bízni minden internetes katyvasznak, ráfáztam már

2016. szept. 11. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Ne koplalj, 1000 kcal kevés neked. Inkább 1500-ból indulnék ki, persze ha aktívabb vagy, akkor sokkal több is kellhet.

80-100 gramm ch, annyi ch, amennyit gondolsz, a többi zsír.

Nincs olyan, hogy ettől a zsírtól visszahízol, attól meg nem, persze egészség szempontjából nem egyformák. Ne egyél kalóriatöbbletben, akkor nem hízol.


Mi is idegenek vagyunk itt neked, akárcsak a netes agymenések írói. Jobb lenne, ha tájékozódnál, hogyan érdemes táplálkozni. A saját, személyre szabott utadat úgysem találod meg így. S nem mindenkinek jön be ugyanaz.

Nincs olyan sem, hogy a szénhidrátot vagy a zsírt kell csökkenteni. Ez is, az is működhet. Van, akinek kb. mindegy, hogyan osztja el, csak vigye be, amit kell (fogyni persze tud rossz étrenddel is, csak az nem lesz egészséges és lehet, hogy rosszabbul is érzi magát úgy), másoknak sokkal jobb az egyik vagy másik módszer. Ha jó a kommunikációd a testeddel, akkor hallgass rá.

2016. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!