Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nektek hány nap alatt indult...

Nektek hány nap alatt indult be a fogyás és kezdtétek látni a változást? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mindenki más és más, ezért érdekelne, hogy aki esetlegesen tömegelés után szálkásítani kezdett, vagy csak zsírégető diétába fogott mozgás mellett, kinek hány nap alatt mozdult a mérleg? Az se baj ha fehérjeporozott vagy zsírégető tablettázott (pl BioTech USA). Nekem pl: 1 hét után mozdult egy nagyon kicsit a mérleg, utána már nem álltam rá rendszeresen természetesen, csak az elején a teszt időszakban. Fehérjeport használtam ha kellett, illetve Mega Fat Burnert, és persze Kardió+súlyzós edzés.

Ti jöttök :)

19/L



2016. nov. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A tomegeles nem fogyas, epp az ellenkezoje. A "feherjeporozas" ugy hangzik mintha valami drogrol beszelnel, holott arra van, hogy edzes utan gyorsan felszivodo feherjet juttas a megdolgozott izmaidhoz, de a fogyashoz 0 koze van. Amugy 1 het utan mar ereztem hogy kenyelmesebb a nacim, 1 honap utan mar mas is eszrevette.
2016. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azonnal beindul, ha deficitbe kerülök, mi mást is tehetne...? A mérlegen persze nem simán látszik, hanem ugrál, ez is természetes, a testsúly ingadozik s elfedheti a fogyást egy ideig.

Hallottam már, hogy meggyőző deficitben is több hétig stagnálnak egyesek, nekem ilyen nincs. Azt azért tapasztaltam, hogy egy határozott, deficitesebb nap (szolid kalóriabevitel a megszokottnál jóval több mozgással) után valahogy könnyebben megy, de beakadni csak sok evéskor szokott.

2016. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöldpacsi. :)

Igen tudom hogy a tömegelés pont az ellentéte. Azért írtam hogy tömegelés után szálkásítás. Nekem például ez volt. Bocsánat ha megtévesztő volt:)

2016. nov. 15. 04:40
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 2 hét után "mutat a mérleg" mert naponta is ingadohat pl 1 kilót a mérleg, ennyit iszol pl aznap vagy előző nap, de 2 hét után már egyértelmű, mert 2 kilót lány súlya nem változik napi szinten, agadon látni szerintem csak hosszabb idő után. 2-3 hónap mert minden nap látod magad és úgy nem szembetűnő a változás, csak ha egyszer hirtelen ráeszmélsz h basszus én kövérebb voltam. Én 10kg ot fogytam és akkor is csak alig vettem észre, igaz fiu vagyok. De ha kezdő vagy a mérleg nembiztos h sokat mutat mert lehet hogy még lemegy 1 kiló zsír feljön némi izom és ezért a mérleg nem mutat akkora változást mint a tükör, szóval azt modnom ne a mérlegnek akarj megfelelni, hanem a tükörnek
2016. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején már a 3. napon egy kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. Én nem igazán vettem észre magamon semmit. A környezetemnek azonban fel tűnt, szerintük a hasamon már 2 hét után jelentősen látszott.
2016. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!