Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez az étrend szerintetek jó...

Ez az étrend szerintetek jó szénhidrátszegény diétában?

Figyelt kérdés

Reggeli: (7:00)sima zabpehelybe házilag készült aszaltszilvát vágnék apró kockákba,és azt raknám bele,és egy kis tejjel meglocsolnám


Tízórai(9:45-10:00) 1 natúr paradicsom, néhány natúr salátalevél, 5 szelet natúr uborka


Ebéd: (13:30-13:45) leves és/vagy rántott vagy párolthús VAGY barnakenyér csirkemell sonkával (esetleg nasinak alma)


Uzsonna (16:00 vagy 17:00) aktívia ananászos vagy meggyes joghurt(a natúrt nem szeretem) vagy natúr földimogyoró


Vacsora (18:00) főtt tojás,vagy omlett, vagy tükörtojás


13/L


(És természetesen lenne hozzá mozgás is,de azt már egy másik kérdésben tisztáztam)



#étel #étkezés #Diétan fogyókúra
2016. dec. 30. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy kimondottan rossz étrend 13 évesen.

Ebédre főtt ételt egyél, a szendvicset tedd át tízóraira. Kell ahhoz, hogy tanulni tudj. Nem értem, a salátalevelek száma miért fontos... Ez nagyon nagy túlzás...

Én biztosan nem ennék uzsonnára minden nap cukros joghurtot. Tegyél natúrba fagyasztott gyümölcsöt (nyáron igazit), vagy egyél helyette 2 narancsot vagy almát.

A vacsora elmegy, ha kellő mennyiségű, de nem lehet minden nap tojást enni. És kell hozzá köret is.

2016. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szénhidrátszegény.

Nyugodtan egyél 6után, semmi bajod nem lesz.

Rántott hús, aktívia kilőve.

Sima joghurtba tegyél magvakat,(aszalt)gyümölcsöt. Nagyon finom, hidd el!

Vacsira mehet hús is akár, hal vagy túró, esetleg sajt zöldségekkel.

2016. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sima joghurtot utálom:/

A rántott hús tudom,hogy hízlal,de ha egyszer azt adnak menzán,anya meg nem fog kiíratni belőlre

Rendben,az aktíviát kiiktatom. És ha barnakenyeret eszek,vele sonkával uzsonnára,az jó?

2016. dec. 30. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
FEHÉRJÉT egyél. Kis felvágott meg kis joghurt az szinte semennyit nem ad. A vacsorára remek a tojás, de ha nincs vagy 5-6, akkor azért a nap előző részében is több fehérjét kéne enni. Illetve ugyebár így mennyiségek nélkül nehéz. Ha a hús, a tojás és a földimogyoró elég sok, akkor OK lehet a fehérje, viszont az utóbbi kettő nagyon zsíros s ennyi zsír a sok szénhidrát mellé jó sok mozgást igényel...
2016. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!