Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről? Tudnék-e vele heti 1 kilót fogyni sport mellett?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 11. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Koplalós és ketogén diétában nem jó a felesleges fehérjebevitel. Márpedig ennyi szénhidrát mellett ketózisba kerül az ember, ha a fehérje hagyja. De mivel nem tudjuk, ki a csudának szól az étrend, milyen igényekkel, fogalmunk se lehet róla, hogy mennyire jó vagy sem.

Az étrend iszonyatosan sivár, kell hozzá egyfajta személyiség, hogy valaki ne hagyja abba kb. rögtön. Bár aki odavan a pucér csirkefalatocskákért retekkel és 15 gramm dióval, annak lehet, hogy ez bejön. Szóval ez nagyon egyénfüggő pont, igazából ezt nem illene kritizálnom :D De akkor sem bírja akárki az ilyet.


A fogyásnál az is nagyon számít olvasmányaim szerint, hogy mennyi a felesleg. Kicsi feleslegből már képtelenség heti 1 kilót fogyni, az a pici zsír már nem tud akkora ütemben bomlani, ezt olvastam, én nem értek hozzá, bár akkor nem tudom, hogy a testépítők hogyan tudnak gyorsan szálkásítani még kis testzsírszázaléknál is... Nehéz dolgok ezek. De napi 1000 kcal deficit az kell a heti 1 kilóhoz, az biztos. Ha ezt kihozod, vannak esélyeid, valamit bontani fog a test, hogy lassít-e anyagcserét, az már attól függ.

2016. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Napi 400 g csirkemell és még fehérjepor, kb. 150g fehérje, ennyi egy testépítőnek biztos jó lehet, nem tudom. Rólad sem tudok semmit, hány kiló/cm vagy, mit sportolsz, mennyit kellene fogynod... Nekem nagyon sok lenne fehérjéből, így 50 kilósan.

Én biztosan nem bírnám, pont a csirkemell nem éppen a kedvencem, nagyon száraz. Nem tudom, te hogy bírnád, nem ártana egy változatosabb étrend, más zöldségekkel, más fehérjeforrásokkal, és a te igényedhez szabni a fehérjemennyiséget, lehet, hogy még a shake is felesleges. A reteknek most épp nincs szezonja, annyi más alacsony szénhidráttartalmú zöldség van, és persze ennél azért lehet kicsit több is a szénhidrát.

2016. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!