Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez lehetséges? Lemértem 1...

Ez lehetséges? Lemértem 1 szelet kenyeret, hogy ki tudjam számolni a kalóriát és 5g 1 szelet! Teljes kiőrlésű rozsos kenyér. Tényleg vékony és könnyű szelet, de lehetséges hogy 5 gramm?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 11:44
 1/8 A kérdező kommentje:
és akkor 2 szelet 10 gramm 24 kalória. ennyit ettem. nem kevés ez egy kicsit? vagy valós adat lenne? 100 grammban 239 kcal van, az egész csomag 500 grammos.
2016. máj. 2. 11:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Zseniális vagy, ha 5 grammos szeletet tudsz vágni, én alapból eléggé szénidrátszegényen eszem, jó okból és igyekszem vékonyat vágni, ha már nem tudok ellenállni a frissen sütött házi kenyérnek, de ilyen kicsi még harmadszeletkéből se megy (nem mintha számítana, mert úgyis benyomok még tizet, ezt még gyakorolnom kell)...


5 gramm az... egy babszemnyi? :D 2 babszemnyi? Irtó picike lehet, vagy brutálisan levegős a kenyér.

A rozskenyér az mintha sűrűbb is lenne, bár nem vagyok szakértő s a rozsos kenyérben ki tudja, mennyi rozs van...


Az én digitális mérlegem sok furcsaságra képes, nem mindig megbízhatók ezek.

2016. máj. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szeletelt és csomagos, akkor azért el tudod osztani, hacsak nem az utolsó szeletek s nem tudod, mennyi volt benne... Az ilyen szeletelt kenyerek tényleg könnyű levegősek tudnak lenni, de az 5 grammban ezzel együtt nem hiszek. 100 szeletnek kéne lennie egy félkilós csomagban, márpedig tuti nincs annyi. Ha nem egyforma szeletek, akkor is túl csöpp ez a méret, kivéve persze, ha a legvégéről van szó és az egészen picike darabkára sikeredett.
2016. máj. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem rosszalkodik a mérleg, eléggé meglepődtem én is! megpróbálom egy másikkal.
2016. máj. 2. 11:59
 5/8 A kérdező kommentje:
elmaradt egy nulla :) 50g!
2016. máj. 2. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Az 5 g egyértelmüen lehetetlen, az 50 g viszont normális.
2016. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50g viszont elég nagy, persze hihetőbb, mont az 5g.
2016. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom :D 1 szelet toast kenyér 19g pedig az is elég kicsi
2016. nov. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!