Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek ezzel a módszerrel...

Szerintetek ezzel a módszerrel le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
15 kilót szeretnék leadni. Persze, szépen lassan, nem egy vagy két hónap alatt szeretném. Most három napja, csak sok vizet és turmixot iszom/eszem, és minden nap 100 gugolást és 50 felülést csinálok. Ezzel így lefogyhatok, esetleg tudnátok tippeket adni?
2017. jan. 26. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, hogy nem eszel, csak iszol?
2017. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, de ezt az állapotot nem szeretném sokáig tartani még pár napig, amolyan méregtelenítésnek gondoltam
2017. jan. 26. 19:26
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Kalóriadeficitben fogysz.


Azért ha az egészséges is érdekel, egyél rendesen. Eleve nem jó, ha nem eszel szilárdat, de a megfelelő zsír és fehérje mindenképpen legyen meg. S persze ez igaz a többi szükséges tápanyagra is.

A felülés rossz a gerincnek, a fogyást kb. semmiben nem befolyásolja. A guggolás jó, de inkább legyen 2-3 naponta 30, megfelelő súllyal. S persze mindenre kell edzeni.


A turmix olyan, mint az "amit anya főz". SEMMIT nem árultál el róla.

2017. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, pár nap? Az kicsit más, persze a fehérjét akkor sem hanyagolnám. De pár nap alatt bizonyára semmi különös nem történik. Ha hónapokig fogyni akarsz, akkor miért pont az első pár napról írsz? Nem az határozza meg a fogyásod.
2017. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
általában banánt és mandarint meg almát szoktam összeturmixolni.
2017. jan. 26. 19:28
 6/13 A kérdező kommentje:
úgy értem pár napig szeretnék csak turmixon élni, aztán már zöldésegekt és salátát is ennék.
2017. jan. 26. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Fehérje? Vagy az izmot tök felesleges dolognak tartod? Akkor elárulom, hogy kismillió más szerepe is van a fehérjének...

Plusz zsírt is kell enned. Hormonháztartás, zsírban oldódó vitaminok...

S mennyi dolgot hagysz még ki, ha csak cukrokat akarsz enni...

2017. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól van na, kicsit sarkítottam, tudom, hogy milyen sok fehérjét lehet bevinni zöldségekkel... De az nem komplett és ahhoz SOK, fehérjedúsabb zöldség kell.
2017. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
100 guggolás 50 felülés nem sokat ér, ez 5 perc torna. Bemelegítésnek jó mozgás elött.
2017. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább olvass a dolog után, mert fingod sincs az egészről, valószínű megláttál egy #instagramperfectbody-t a neten és most már azt hiszed, h az a tökéletes alak is a 100 guggolástól és az 50 felüléstől olyan amilyen. Tévhitben élsz!

Okosabb lenne a neten keresgetni, vagy egy orvos véleményét kikérni, mint egy "gondoltam ezzel méregtelenítek" képzelt cuccal erőlködsz és több kárt teszel magadban mint hasznot! A fogyókúra nem játék! Elég baj, h így fogják fel egyesek!

2017. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!