Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 15-20 kilót....

Fogyni szeretnék 15-20 kilót. Szerintetek mennyi idő alatt tudom leadni ezzel a módszerrel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Reggelire és tízóraira tojást eszek zöldségekkel, vagy sonkát zöldségekkel, esetleg néha zabkását(vízzel elkészítve és egy kis fahéjjal), ebédre és uzsonnára pedig halat vagy csirkemellet eszek salátával, vacsorázni nem szoktam. Inni csak vizet iszok, naponta kb. 3 litert + 1-2 csésze zöld teát. Hétfőn, pénteken és vasárnap tudok járni kocogni egy órát, a 3x a héten pedig tempósan sétálni akár 2 órát is, és úgy tervezem hogy 3x felkelnék reggel hamarabb tornázni is.Előre is köszönöm a válaszokat. 170 cm/80 kg. 20/L.

#fogyás #15-20 kiló
2016. szept. 1. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

minőségi éheztetés, csak belassítod az emésztésedet anyagcserédet és mikor hetek múlva elkeseredetten látod, hogy nincs változás a súlyodban, majd falás rohamokba fojtod a bánatodat és még hízol is...

rendes étrend KELL.

[link]

2016. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem ez nem jott be. Nekem azzal sikerult tartosan fogynom,hogy van a net -én kaloriatablazat sot olyan program ahova beirod milyen magas vagy ex hany kg. Akkor kiirva hogy mennyi lenne az idealis sulyos es hany kaloriat kell bevinned hogy tudja fogyni. Napi 5x eszem keveset ods figyelem a kaloriara. Tojasban sok kaloria van Tehat heti 1x eszem. Altalaban reggelire natur zab joghurttal.delelott gyumolcsot. Ebed re csirkemell.hal barna rizs. Delutan teljes kiorlesu kenyer valamilyen sonkaval Este olyan mint ebedre. Sok zoldseget is eszem, hétente 1-2 kg ezzel tudok fogyni. Egyel naponta 5x keveset. Szamold ki a kaloriat ne egyel tobb kaloriat csak annyit amennyi a tablazatban van..engem nagyon megviselt én

az elso 2 hétben nem tudtam sportolni. Orultem hogy birtam..napi 5x egyel a tojas nem igazan jó. Birjad tartani hosszu tavol. Amit te irtal azt par hetig ldhet tartani fognak 4-5 kg aztan beindul egy nagy zabalas visszahiznak 7-8 kg.

2016. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Tőled függ, lehetőségeidtől. Nekem például pont ez jött be. Kemény kalória deficit, sok mozgás. Volt, hogy 2 hét alatt 8-10 kg-ot is fogytam. Nem azért csináltam, mert szadista vagyok. Egyszerűen a normál kalóriadeficites diéták nem működtek. Hiába mozogtam és ettem 1800 kalóriát megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyagot egyszerűen nem fogytam. Fél év alatt 6 kg-t fogytam, holott 37 kg-s feleslegem volt.


1 hónapja fejeztem be az extrém kúrát. 4 hónap alatt 34 kg-t fogytam. 2-2 hetes váltakozással csináltam. 2 hét kemény kalóriamegvonás (csökkentett szénhidrát és zsír, magas fehérje, 1000 kalória), aztán 2 hét feltöltés, szintén alacsonyan tartott szénhidrát és zsír, magas fehérje csak 2000-2500 kalória. Mozgásként napi 2x40 perc szobabicikli, illetve köredzés (gimnasztika gyakorlatok, ugrókötél és súlyzós) 1-2 óra.

2016. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

+Csak akkor hízik vissza az ember, ha visszaáll a régi életmódhoz. Ma már egészségesen étkezem, heti 3 súlyzós edzés + 3 kardió. A kalóriát még egy ideig számoltam, ma már hozzászoktam a normál adagokhoz.


A lényeg a motiváció és tudatosítás, hogy a táplálkozás nem örömforrásként szolgál, hanem létfenntartásra van. A boltban kapható ételnek csúfolt szemét moslék tápanyagok 95%-a pedig valójában emberi fogyasztásra alkalmatlan. Mindennap mond el magadnak. Nézz a tükörbe és kérdezd meg magadtól tényleg ilyen undorítóan akarok kinézni vagy lefogyok és sokkal minőségibb életet fogok élni.


Hazugság, hogy a fogyás 30% mozgás 70% étkezés, valójában 100% mentális állapot. Ha motivált vagy akármilyen diétát végignyomsz és akármilyen ramaty állapotban megcsinálod az aznapra kitűzött mozgást.

2016. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem nekem is ezzel a módszerrel fog csak működni a fogyás, mert volt hogy lazább diétát tartottam, rendszeres mozgás mellett, de attól nem igazán mentek le a kilók. Viszont 2 éve nyáron alig ettem és sokat bicajoztam, akkor én is észrevettem magamon hogy fogytam, és mások is mondták.
2016. szept. 1. 17:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a forummal, hogy hiába kapod meg a jó választ, ha utána 1-2 félbolond leírja amit hallani akarsz aztán tapsikolhatsz örömödben...

Csak tudod nekem nincsenek ilye bajaim, amit leírtál, hogy tavaj attól fogytál... én az év 365 napján jól nézek ki és miden nap jókat kajálok... pusztán tudatosan...

De egye fene foggy most 2-3kg ot koplalással, aztán jövőre írd ki újra a bugyuta kérdésedet mert vissza híztál, biztos kapsz majd akkor is jó választ, de jön majd pár hülye akik leírják amit látni akarsz aztán majd köszöngetheted az elborult hülyeséget nekik...

2016. szept. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom.Nekem sohasem ment a kalória számolás meguntam stb...

Én szimplán csak minden étkezésemre egészséges ételeket eszem.Próbáld meg magad készíteni az ételeidet az sokat segíthet.Valamint rendszeresen egyél,próbáld meg mindig ugyan azokra az időpontokra időzíteni az étkezéseidet.Lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél semmit.Igyál meg napi 2-3 liter vizet,teát.

Az én étrendem a következő:

Reggelire általában 1 natur joghurt gyümölcsös müzlivel.

Az ebédben mindig változik(neten rengeteg finom és egészséges étel megtalálható),de azért próbálok odafigyelni a megfelelő fehérje bevitelre.

Vacsorarára ugyan azt szoktam mint ebédre csak kisebb adagot.A napközbeni 2 étkezést pedig én speciel kihagyom.

De azokban lehet bármit enni.

A kenyeret,fehérlisztet,cukrot,rendes tésztát kivontam az étrendemből.

2016. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem 2-3 kilót fogytam akkor és most nem úgy tervezem hogyha elérem a kívánt testsúlyt, akkor zabálok addig, amíg vissza nem szedem. Nem is értem amúgy, nem írtam olyat, hogy sanyargatni akarom magam, már 5 napja csinálom és egyáltalán nem éhezem, sőt jobban is érzem magam, főleg azért mert tudom hogy tenni akarok azért, hogy jobban nézzek ki.
2016. szept. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!