Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyás sikersztori lifetilttel?

Fogyás sikersztori lifetilttel?

Figyelt kérdés
En eddig 30 kilót fogytam a lifetilttel, van még valaki aki lifetiltezik,

2017. febr. 4. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

Szülés előtt 60 kg voltam,162cm. Mikor teherbeestem 74 lettem,mikor hazajöttem a korházból a picivel,64. Ahelyett,hogy azt a plusz kilókat ledolgoztam volna,könnyebb volt zabálni. Megjegyzem,szülés előtt táblaszámra ettem a csokikat,mégsem híztam soha. Mióta szültem,elég ránézni 1 tábla csokira és hízok 3 kilót :D


Egyszer beindultam,h akkor én most lefogyok. Ekkor már 72 kg-t mutatott a mérleg. 1 hónap alatt 64re tornáztam magam,de szó szerint tornáztam,minden nap. Plusz,ebéd után nem ettem. Elmentünk 3 hétre nyaralni és mikor visszaértünk,70kg-ot nyomtam. Feladtam. Utólsg tudom,h rosszul csináltam.


Tavaly augusztusban rátaláltam a lifetiltre. November elejére leadtam 10kilót és szinte semmit sem mozogtam. Gyorsabb lett volna ha mozgok is mellé:)

Most 58kg vagyok,de már nem diétázok,vagy eszek onet,csak jobban figyelek. De megeszem a kenyeret és a krumplit is ha olyanom van,vagy azt a kedvenc túrós rétest is,lekopogom,még 1 kg sem jött vissza november óta. Nekem abszolut hatásos volt és a közösség is marha sokat dobott a kitartásomon.


Lényegében 12 kg-tól szabadultam meg pár hónap alatt. A plusz kilóktól meg 3 évig szenvedtem. Nem gondoltam volna,hogy valaha ennyi energiám lesz!


Gratulálok neked is:) Nagyon ügyes vagy!

2017. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! En az ikrek elott 65 kiló voltam aztan ra ket évre megszületett a kisteso is, mikor elkezdtem a lifetiltet 108 kilo voltam most 77 messze a cél még de mar ez is látványos
2017. febr. 4. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon ügyes vagy és kitartást kívánok. Már nincs is olyan messze a cél:)
2017. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elso azt sem hiszem el hogy igy volt. 10 kg 3 honap alatt, szinte 0 mozgassal. Na menje ma'....
2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Félrevezetés! Lifetiltel a diéta miatt fogynak amit te magadnak is össze tudsz állítani csak tájékozódni kell és tisztában lenni magaddal és a kajákkal! Én szedtem de abba hagytam egy idő után, rájöttem hogy nem kellenek több tíz ezres dolgok ahhoz amit tudatossággal ingyen is elérhetsz!
2017. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!