Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szénhidrátszegény diétával,...

Szénhidrátszegény diétával, rendszeres testmozgással, lustaság és sok pizza miatt felszedett 2 kilót le lehet adni június elejére tehát kb egy hónap alatt ugye?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem látványos az a két kiló, egyszerűen elengedtem magam nagyon és még most az elején szeretném megfogni ezt a dolgot. A kitűzött dátum az önmotiváció miatt van.
2017. máj. 5. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen épeszű, reális tempó, simán sikerülhet. Persze a megfelelő kalóriadeficitre szükség van, de ha nem pótolod a pizzát sok zsírral, akkor bizonyára rendben lesz.
2017. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár holnaputánra is, mivel a szénhidrátmegvonás miatt sok vizet vesztesz majd, talán 2 kiló meglesz belőle :) Ha nincs meg a két kiló, csak mondjuk másfél, akkor menj el kakálni :)
2017. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit=fogyás


Mindegy, hogy szénhidrátszegényen, zsírosan étkezel-e, ha kalóriadeficitben maradsz, akkor fogysz. Én napi 20g zsírnál nem eszek többet, szénhidrátból napi 200-400g-ot eszem, és 110g fehérjét. (sportoló vagyok, nekem fontos, hogy ne "nehezüljek" el a zsíros ételektől, és a szénhidrát ad energiát a sporthoz)

2017. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem, előző. Sosem hallottál róla, hogy kell a zsír? Vitamin- és hormonproblémáid lesznek egy idő után ilyen elégtelen szinttől.

A kalóriadeficites dolog persze igaz, akármennyi szénhidráttal vagy zsírral lehet fogyni, csak bőven használja el az ember.

2017. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán. :)
2017. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!