Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az iszonyú nagy...

Mit tehetnék az iszonyú nagy lustaságomb és a rendszeresen fellépő életkedvtelenség ellen?

Figyelt kérdés
Még én is rácsodálkozom, hogy milyen lusta vagy és életkedvem sincs sok..18 éves vagyok(fiú) és nem csak az hogy tanulni is képtelen vagyok, hanem bármi mást amit eltervezek egyszerűen az idő előrehaladtával lusta vagyok megcsinálni vagy tanulni rá. Nem nézek ki rosszul, a szociális életem is jó egyébként, csak sokszor elő jön belőlem egyfajta depresszió, hogy a sulis életem is egy kula, ráadásul ha hazajövök ugyanúgy tanulni kell, lefekszem és másnap előröl ugyanez...mondjuk erre lehet rátesz az is hogy nincs baránőm pedig már nagyon rég óta szeretnék csak mindig van vmi kifogásom egy lányban aki közeledik hozzám hogy miért nem kell nekem..

2016. szept. 20. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Onbizalomhiany, mint altalaban. De kicsi vagy meg, a korral is jar ez.
2016. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés(nem body building, és semmi szart nem kell szedni, csak rendesen enni). Feltölt energiával, és az önbizalmad is megnő. Keress egy jó edzésprogramot. Pl. kettlebell simple&sinister, vagy amatőr súlyemelés, és csak ésszel, fokozatosan.
2016. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy dózisú vitamin és ásványi anyag komplex és sok folyadék.
2016. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom velük, köszönöm:)
2016. szept. 21. 06:55
 5/5 A PÁSZTOR válasza:
Az edzést javasolnám. hetente 4-szer 30-60perc intenzív esetleg kicsi pihenőkkel(1 perc max). Feltölt erősödsz és tudsz koncentrálni, a lányokkal is toleránsabb leszel majd.
2016. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!