Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Akkor mi az igazsag az alacson...

Akkor mi az igazsag az alacsony szenhidrat-magasabb zsir aranyu etrendrol?

Figyelt kérdés

Mostanaban sokan tamadjak, viszont en igy tudok igazan jol fogyni. Nem eszek rizst, gabonakat, maximum nagyon ritkan ha sushizunk, vagy havonta 1-2 zabos reggeli.


De egyebkent sok tojast, sonkat, csirkemellet, kisebb mertekben marhat es halakat fogyasztok, neha sovany sajt mertekkel, tofu, sok-sok zoldseg es nem nyersen, hanem meglocsolva olivaval, sutoben sutve.

Plusz amit imadok meg es eleg zsiros, az a hummus. Nem kis adagokat eszek es megis jol tudok igy szalkasodni. Sulyzos edzest csinalok mellette, kiegeszitve egy keves intervall kardioval (keveset kardioozok).


Latom, hogy alakulok, de sokan a tobb szenhidrat, keves zsir kombot dicserik, en valahogy megsem tudom ezt betartani. Valahogy mindig tobb lesz a zsir. Mit gondoltok, hosszu tavon ez arthat vagy lehet, hogy az en szervezetemnek ez a jo?



2017. jún. 8. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolásgyereket biztos roppantmód érdekli,hogy mennyi egy gyakorira tévedt felnőtt zsírfogyasztása :D
2017. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
persze vannak ajánlások , de ahány emmber annyi anyagcsere, szervezet van akinek ez jön be, van akinek az(persze nem az áldiéták és társaik).
2017. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad így, és a súlyod is jól alakul, akkor neked ez az étrend való. Én is LCHF étrenden érzem magam igazán energikusnak, ha több szénhidrátot (cukrot, gabonát) eszem, evés után nagyon álmos leszek, és jönnek fel szép lassan a kilók. A zsíros ételektől viszont érdekes módon nem. Én nyers és párolt/sült zöldségeket és egy kis gyümölcsöt is eszem minden nap.

Nekem biztosan nem árt ez az étrend, évente egyszer elmegyek vérvételre és orvosi vizsgálatokra, és eddig csak javulást lehetett megfigyelni, függetlenül attól, hogy éppen mennyit sikerült mozognom.

2017. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sokfélék vagyunk. Van, akinek rossz a kevés szénhidrát (bármennyire is nem esszenciális tápanyag), van, akinek ideális.

Lehet évtizedekig élni minimális szénhidrátbevitellel, egyesek ezt preferálják. Nyilván minél megszorítóbb az étrend, annál jobban oda kell figyelni.

2017. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!