Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 160 g ch diétával fogyhatok...

160 g ch diétával fogyhatok heti fél kilót? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régóta étkezek 2000 kalóriásan és 215 g szénhidrátosan, emellett napi 2-2.5 óra sport, és ugyan laposodott a hasam, de még mindig narancsbőrös, és nem fogytam 1 dekát se. Arra gondoltam, egy kicsit kéne csökkenteni,mert mindenki szerint rengeteget eszem, pedig kizárólag egészségeseket. (Ha segít,leírhatom a napirendem) egyébként eddig minden héten tartottam 2800 kalóriás csalónapot,amikor palacsintát,gofrit,vagy pizzát ettem,de magam készítve,csak egészséges hozzávalókból.

Nos,akkor a kérdés bővebben:

160 g szénhidráttal és 1800 kalóriával mennyit tudok fogyni 1 héten? Minden nap 20 percet jógázok,aztán reggeli, uzsonna előtt 10-30 perc hullahopp, uzsonna előtt kényelmes,1 óra biciklizés,vacsora előtt pedig 35-45 perc fitt labdázás.



2017. júl. 13. 08:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

14/L

54.1 kg

162 cm

2017. júl. 13. 08:32
 2/20 anonim ***** válasza:

Nkd nem fogynod kell,hanem izmosodni,meg a sporttal eltűntetni a narancsbőrt...

Én 2500 kcalt simán beviszek 1 nap vagy többet mozgás nélkül. De ezzel a sporttal,amit te csinálsz....

2017. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem kell fogynod..
2017. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos sokan mondják azt a környezetemben hogy fogynom kéne rengeteget eszek,stb. Főleg a szüleim. De nem is miattuk szetetnék fogyni,hanem mert én is aránytalannak látom a testem,és szeretnék megint 49 kiló lenni, mint régen,de minimum 51
2017. júl. 13. 18:27
 5/20 A kérdező kommentje:
180 g szénhidrát jót tenne?
2017. júl. 13. 18:43
 6/20 anonim válasza:
testképzavarod van:(
2017. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
az már inkább + mozgás
2017. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy elégedett az alakoddal, menj rá a tömegnövelésre. A magasság/súly arányod nagyon rendben van, tehát zsíros nem lehetsz.

Én most "fogyókúrázom", heti 4-5x aerob/kardio mozgás, plusz heti 5x súlyzós edzések nagy súlyokkal. 1 hónapja csinálom, majdnem minden narancsbőr eltűnt rólam (én is egészségesen eszem, de mivel nagyon hízékony vagyok, a 100g CH sincs meg naponta + sokat iszom, vitamint szedek és ezt a krémet is használom: [link] Egy barátnőmmel beszéltem, aki ma már amatőr testépítő, anno ő is súlyproblémákkal küzdött.

Ő fogyáskor a hangsúlyt túlzott mértékben a kardiora helyezte, emellett egészségesen evett, mégis nagyon narancsbőrös volt. Akkor kezdett eltűnni róla, amikor a sok kardio mellett elkezdett sok súlyzós edzést is végezni. De hajlam kérdése is sajnos, mert ő is úgy van vele még ma is (pedig nagyon vékony és izmok), hogy ha csak 1-2 hétre lazít az étrendjén, és megenged magának némi zsíros/finomított CH-os kaját, egyből jön vissza a narancsbőr.

2017. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: annyit még hozzátennék, hogy azért 14 évesen még ne végezz súlyokkal edzést, de ilyen Rubint Réka szerű tornákat + hasizomerősítést csinálhatsz. Meg azt is kihagytam, hogy az úszás baromi jó fogyásra és narancsbőr ellen :)
2017. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem eszel rengeteget, én szinte semmi mozgással ennyivel fogytam. Persze nem voltam olyan vékony, mint te, de ha nem túl lagymatag a sportod, akkor az azért sokat éget.

Ha tényleg nem fogysz 2000 kcallal, hanem tegyük fel, hogy súlyt tartasz, akkor 1800 papírforma szerint 5 hetente okoz 1 kiló fogyást. Persze az élet nem ilyen egyszerű. De csökkentened kéne az ételmennyiséget, igen. Ilyen számokkal lehet pár kiló felesleged, hacsak nem vagy eléggé izmos, ezt neked kell látnod.

2017. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!