Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diétában mivel édesítetek, az...

Diétában mivel édesítetek, az eritritol tényleg nem köti meg a vizet?

Figyelt kérdés
Édesszájù vagyok ezert dietaban altalaban edesitoszerrel edesitek(coop noname edesito) de szerintem tul sokat hasznalok, és a vizet is megköti bennem ezért. Az lenne a kérdés hogy az eritrit mennyire jó erre a célra, nem köt annyira vizet? Van mellèkíze? Koszi elore is

2017. okt. 22. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Az öngyilkosoknak ezt kellene olvasni. :D Minek kötél, vagy penge, ha édesítőszarral is kinyírhatod magad? Kb. mintha műanyagot ennél... :D
2017. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A cukoralkoholok eléggé természetesek (mármint a gyártásuk ipari - ahogy a répacukoré is, természetesen, de megtalálhatók a növények némelyikében is. pont mint a répacukor, csak az sokkal egészségtelenebb s a fogaknak is árt), nincs velük baj. Bár aki abban hisz, ne egye, nekem mindegy.


Attól még én sem viszem túlzásba, a kávét nem édesítem, de azért egy nagy adag csokitortába nekem is csak kell 20-30 gramm xilit... Való igaz, lehet süti nélkül élni, de nem fogok.

Mindenki máshol húzza meg a határt. Én kutakodom, elhagyom a számomra egészségtelenebb dolgokat, de a cukoralkoholok teljesen ártatlannak tűnnek, akármerről is nézem a dolgot.

2017. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A cukoralkoholokat hülyeség egy kalap alá venni a többi édesítőszerrel.
2017. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem káros sem az eritrit, sem a xilit, és a mesterséges édesítőszerek közül sem mindegyik az.
2017. okt. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!