Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nektek milyen diéták/fogyókúrá...

Nektek milyen diéták/fogyókúrák válltak be? 😊✨

Figyelt kérdés
Kb. 5kg felesleget kene leadnom

2017. nov. 23. 22:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
27%

Nekem a 90 napos diéta sokat segített:

[link]

2017. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Felére csökkentett kalóriabevitel + sok mozgás + fogyást/emésztést segítő tea, kapszula(nekem speciel a zöldtea + szűztea kapszula kombó igencsak meghozza a hatását:D)
2017. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi,ment a zöld kéz😇

Még jöhetnek válaszok😊

2017. nov. 24. 07:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak a kaloriaszamolas + vmi sport. Mindent ugyanugy ettem csak a mennyisegekre figyeltem.


Vagyis majdnem mindent ugyanugy, mert a cukros uditoket es a kavet elhagytam. Edesseget meg ritkan ettem amugyis.

2017. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szénhidrátcsökkentés, időszakos böjt, étkezések számának csökkentése... De lehet, hogy az utolsó 8 kilóhoz még 2 napos böjtök sem fognak ártani. Kemény dió vagyok.

Ez nagyon egyéni. Nyilván kalóriadeficit kell, de hogy ezt sok mozgással, ilyen-olyan étrendi változtatásokkal vagy számolva és fegyelemmel tudod elérni...

Egy jó és aktív életmód mindenesetre ajánlott, a megtartásban is segít és az egészség is fontos.

2017. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak 4,6-5 kg-tol szeretnek megszabadulni

Jo ez a mai etrend a vacsorat leszamitva?

Reggeli:Kave

Ebed:2 db kis edesburgonya (pure) 4db (kicsi) fasirt golyoval

Vacsora:6 szelet bacon szalonna (olaj nelkul sutve)

Es ezt lemozogtam 1 ora 15 perc eliptikus trenerezessel.

2017. nov. 24. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nem jó. Hol a zöldség, gyümölcs? Reggel a kv-n kívül is kell vmi, vacsora pedig sok és egészségtelen, hiába sütöd olaj nélkü, a szalonna önmagában is zsíros.

Reggel kéne vmi tk kenyér vagy hasonló mellé sonka, felvágott, sajt vagy tojás és zöldségek(paradicsom, paprika, saláta, uborka, retek stb).

Ebéd az jó, de előtte egy leves nem ártana.

Vacsorára már csak zsírszegény fehérjét(túró, joghurt pl), illetve zöldségfélét kéne enni, ch és zsír estére nem igazán jó.

E három főétkezés között pedig jó lenne vmi gyümölcsöt, magvakat enni.

+ naponta minimum 2-3liter folyadék, ami víz, esetleg tea, de semmiképpen cukros üdítők!

2017. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pontos kiszámolt diéta és komoly edzés :) ez a diéta igy nem jó éhenhalsz és tényleg nincs gyümölcs zöldség
2017. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bulimic Royalty ***** válasza:
19%
Mia fogyókúra.
2017. dec. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Teljes életmód váltás!

A többi hülyeség. Csak áraszt a szervezetednek. Amint vissza állsz normális étkezésre, jönnek is vissza a kilók.

2017. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!