Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyan diéták, fogyókúra...

A_Művésznő kérdése:

Vannak olyan diéták, fogyókúrak amiket tinik is alkalmazhatnak?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy "ne egyel egy hétig" meg ehez hasonlók.
2016. nov. 14. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Felnőttnek is idióta dolog az egyhetes böjt fogyási célból :D Persze tininek pláne nem való.


Nos, jobb életmódra bármikor válthat az ember. Jó étrend, mozgás, pici odafigyelés a mennyiségre...

Van tini, aki nagyon kövér (vagy csak a kis feleslege zavarja, nem betegesen, de mégis, no, érthető), nem megoldás, hogy várjon 5 évet, hátha még nő, érdemes tenni valamit, nem drasztikusan, egészségesen.

2016. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, úgy hívják hogy sport.
2016. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sportnak aranyaiban megletosen keves koze van a fogyashoz kedves utolso.
2016. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend kell. Ha nem koplalsz, és megvannak a szükségez mikro tápanyagaid, illetve a makro tápanyagokra is ügyelsz, nem lesz gond.
2016. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4 Igazad van. Leszámítva azt az esetet, amikor egy olyan szervezetről beszélünk, amitől nem célszerű tápanyagot megvonni. Ezért a kívánt kcal deficitet , zsírbontást és izomépítést a kívánt tetstkompozíció változtatáshoz sporttal célszerű elérni.

Ilyenkor véleményed szerint 1750 kcalon szélszerűbb lenni vagy 2200-on amiből lemozogsz 450-et?

2016. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen tapanyagmegvonas? :D egy nornlais etrendben nincs hianyod a tapanyagokbol kortol fuggetlenul. Vagy neked a cukor is az? Amugy ha a kerdezo elhizott tini, ott a szulok a hulyek. Tinikent annyit ettem mint egy oroszlanfalka, megis vekony es formas voltam, de ehez minden nap sportoltam. Mas teszta az, amikot valaki novesben van, sportol, valtozik a hormonhaztartasa, kizabalj a hutot. Na a kerdezonel a sport valsz elmarad.
2016. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sportolok es nem vagyok retentően elhízott csak van súlyfeleslegem ami zavar.
2016. nov. 15. 06:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! #2 válasz, link megnyit, elolvas!
2016. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!