Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatnék tovább?

Hogyan fogyhatnék tovább?

Figyelt kérdés

Na szóval..37 éves ffi vagyok, nyáron még durván 100kg voltam, ami a 185 cmes magasságomhoz kicsit sok. Vérnyomásproblémáim voltak, úgyhogy az orvos kiadta, le kell fogynom 80-ra.

Áttértem a szénhidrát-szegény étrendre, visszafogtam az adagokat, felpörgettem a sportot, négy hónap alatt le is esett 15 kiló. Most azonban 85 vagyok, és itt valamiért megállt. Egyszerűen bármit csinálok, nem tudok továbbmenni 80 felé, volt hogy próbaképp tényleg drasztikusan minimálisra redukáltam a kaját, na akkor se fogytam egy grammot se. Ez vajon miért lehet, és mit kellene csinálnom?


2017. dec. 10. 16:30
 1/4 anonim válasza:
A kondizást próbáltad?
2017. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kondizás bizonyos egészségi okokból nekem sajnos nem nagyon opció, futni meg úszni szoktam.. abból viszont egész sokat.
2017. dec. 10. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a testzsírszázalék számít, ha az jó, akkor nem baj, ha nem mész 85kg alá.
2017. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy 80 kilóhoz már az izmaidból kellene fogynod.

Ha úgy érzed, sok háj van még rajtad, akkor vidd még egy kicsit lentebb a ch-t, de ne éhezz (ehhez lehet, hogy zsírból és fehérjéből több kell). Ha túl keveset eszel, az nem opció, nem az a célod, hogy ne legyen energiád, és vitaminhiányod legyen, hanem hogy lemenjenek a zsírpárnák.

2017. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!