Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Diétázom, de bezabáltam....

Diétázom, de bezabáltam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el fogyózni/életmódot váltani.. sikerült lefogynom 6kg-ot.. elhagytam a pékárukat,kenyeret,zsömlét,csokikat,sütiket,üdítőket.chipseket nem eszem.. krumpli,rizs és tésztaféléket csak hetente 1x.. sok zöldséget,gyümölcsöt,fehérjét,főtt ételt eszem.. de ma annyira megkívántam a csokit hogy megettem 2-t.. plusz délben egy szendvicset :( bűntudatom van miatta.. :( ha ugyan úgy járok futni és tornázni mint eddig akkor nem lesz gond? és ha ugyan úgy folytatom a diétát ahogy eddig akkor nem hízok ettől? 160/60 kiló voltam ,mostmár csak 54.. de még 4 kilót szeretnék fogyni 19/L
2015. szept. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha lehet bűnözni, ne legyen lelkifurdalásod, ennyitől nem fogsz visszahízni. Mozogd le.
2015. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond... Én is ettem csokit (1x-2x), mégis lefogytam fél év alatt 10 kg-ot. Mondjuk volt miből :D


Ne legyen bűntudatod - egészségedre. Amúgy szerintem nem lehet mindent megvonni a szervezettől, mert akkor, ha visszaállsz, visszaszállnak a kilók. Lassan, de biztosan - ez a megoldás. Sok folyadék (víz, tea), sok mozgás, kevés kenyér, szénhidrát de azt sem kell teljesen megvonni - jól csinálod :-)

2015. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Sokunk tart lazább napokat, direkt vagy mert úgy alakul... Pár csoki és szendvics még nem is olyan sok, főleg, ha alkalmi.
2015. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emiatt holnaptól gyorsabban fogsz fogyni. Meglökted a metabolizmusodat:)
2015. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez neked bezabálás? :D Ez semmi, tartottál egy félrekajálós napot és kész nem dől össze a világ.
2015. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Krisz85 ***** válasza:
miért pont 4 et? ki mondta neked hogy 4 kilóval lesz az alakod és a testzsír%-od a megfelelő? nagyon jó hogy elhagytad a rossz kaját, de még van mit tanulnod a dologról, viszont emiatt ne legyen bűnbánatod, menj és mozogd le, akkor elmúlik!
2015. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!