Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék tovább?

Hogy fogyhatnék tovább?

Figyelt kérdés

48kg lenne a cél,eddig már fogytam 11kg-ot,így vagyok most 52-53kg,általában 800-900kalóriát eszem egy nap,de gondoltam rá hogy kevesebbet kéne,mert én soknak találom ezt.Nehéz dolgom van,mert egyre többen mondják nekem,hogy "ez így nem lesz jó",meg hogy beteg leszek stb...de én el szeretném érni a 48kg-ot legalább,vagy még kevesebbet.Tippeket szeretnék kérni,hogy akkor hogyan fogyhatnék még...


14L/166cm/52kg


2017. okt. 24. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Eddig h fogytál? Mennyi idő alatt?
2017. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindig egyre kevesebbet ettem,kb úgy 4-5hónap alatt.
2017. okt. 24. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden áron el szeretnéd érni?A magasságodhoz a 48kg nagyon kevés.Megéri lebetegíteni magad és még csak csinos sem leszel???Mert a gebe az nem csinos.Lehet,hogy már nincs is miből leadnod.Én a lányomnak ezt tuti nem engedném meg.
2017. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó vagy így, jól látják a körülötted lévők.

Kezdj el többet enni, ha nem akarsz beteg lenni. Ha nem viszel be elég tápanyagot, elmaradhatsz a fejlődésben (nem csak növésre gondolok, 18-20 éves korodig még fejlődik a szervezeted), hajhullás és a fogaid romlása is várható. Nem leszel szép látvány, hiába leszel sovány...

2017. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hirtelen nyúltam, annyi lettem, mint a te álmod, közel hasonló magassághoz. Nem néztem ki jól, pedig extrém vékony a csontozatom. Ha te tényleg ennyire szeretnél lemenni vagy még ez alá is, akkor keress fel egy pszichológust.
2017. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok kibékülni magammal..nem is tudom mikor ettem úgy utoljára hogy ne azon gondolkozzak hogy mennyi kalória van benne,vagy bármi ilyen.
2017. okt. 25. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom,ettől tényleg beteg leszel! Vissza kéne állnod az alapanyagcseréd szerinti étkezésre. Ekkor az elején elképzelhető, hogy a súlyod emelkedne, mivel vizet tartana vissza a szervezeted. De ezzel be tudnád állítani az ideális testsúlyodat, illetve ha még mindig kövérnek érzed magad, akkor lehet, hogy csak zsíros vagy, de a súlyod pl jó - ezen edzéssel tudsz segíteni! Ilyen kevés kalóriával be fog állni a fogyásod és raktározni kezd a szervezeted. Hosszútávon semmi jót nem teszel vele magadnak.
2017. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!