Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit lehet tenni rossz közérzet...

Mit lehet tenni rossz közérzet ellen?

Figyelt kérdés
1 hónapja életmódot váltottam, és nagyon szépen változtam. Kevesebb szénhidrátot és levesebb kalóriát viszek be, mozgok, elkezdtem szálkásodni és már nagyon szépen néztem ki. De a szüleim ezt nem értik és folyton olyan kajákat akarnak velem etetni, amit én nem eszek meg. Na például ma is mondtam, hogy én nem megyek el velük gyorsétterembe enni, erre elkezdtek velem kiabálni, hogy márpedig én eszem. Muszáj volt megennem, amit vettek nekem. És nagyon rossz lett a közérzetem is. Lehet, hogy nem változott semmi külsőleg, de belsőleg nagyon rosszul érzem magam. Valószínűnek tartom, hogy a szénhidrát miatt. Mit lehet ez ellen tenni?

#rossz közérzet #ch-csökkentett diéta
2018. febr. 5. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nem sokat lehet tenni. Sok éve váltottam szénhidrátszegény étrendre s én is ismerem, milyen az, ha rosszul eszik az ember, bár én sosem enném meg azt, amit nem akarok, igaz, nem éltem diktatórikus családban s nem mindenki személyisége egyforma. NAGYON durvának tartom azt, ha valakik másra ráerőltetik az annak rossz étrendet :(


Nos, a szervezeted kapott némi sokkot, kiheveri, de sokat nem tudsz tenni, max. beszedsz valami szert, de ehhez nem értek, nekem a szódabikarbóna a maximum, túlevésnél, de a fenti esetben nem segít sokat. Ilyenkor én automatikusan extrém szénhidrátszegényen eszem és csak ilyenkor üres kávét iszom, mivel arra vágyik a szervezetem. Akkor meggyógyul, de még egy ilyen eset közel az előzőhöz még rosszabb hatású. De ha nincs ilyen gyógyszakasz, hanem folytatódik a sorozat, az különösen durva.


Jobb lenne, ha vigyáznál magadra s nem ennél olyat, ami rossz neked. Nem tudom, ezt hogy tudod összehozni, de direkt megmérgezni magam (mivel nekem ilyen érzés és mások is így nevezik sokszor), na én azt nem tenném.

2018. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet mástól is, nem csak a szénhidrátoktól. A gyorséttermi kajákban sok minden lehet, ami megterheli a gyomrot...

Nálam is előfordul (igaz, saját akaratból), hogy kicsit túlzásba esek ch-dús ételekből, pl. vendégségben benyomok pár házi sütit. Nem szoktam kétségbe esni, általában másnap iszom egy bögre jó erős gyömbérteát, és sok húslevest eszem, ezektől gyorsan rendbe jövök.

2018. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2018. febr. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!