Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nálatok mikor és meddig...

Nálatok mikor és meddig stagnált a fogyás?

Figyelt kérdés

Az első 4 hétben egyenletesen fogytam 5 kg-t, ez felül is múlta a várakozásomat. (A cél heti 0.5 kg).

De az utóbbi 10 napban meg semmit:S, pedig egy kicsit (kb. 100 kal-lal) kevesebbet is ettem a szokottnál - nem szándékosan, így alakult.


1100 kal körül szoktam enni, alacsonyan tartom a CH-t

160/70, 33N

Nem edzek (egyelőre).


Egyelőre még nem vagyok elkeseredve, bízom benne, hogy a tartós kalóriadeficit előbb-utóbb csak megmutatkozik, de jól jönne pár tapasztalat:)


Ti hogy lendültetek át a holtponton?



2018. febr. 10. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan az teljesen màs kategòria, de a versenydièta alatt nekem is volt stagnàlàs. 6hèt volt a dièta, kb. a harmadik heten teljesen leàllt a fogyàs. Egy dekat se moccant ùgy egy hètig. Aztàn ujra beindult, de màr kisebb lèptèkben haladt, mint előtte.

A holtponton csak az lendìt àt, hogy előre nèzel. Csinàlod szèpen tovàbb, nem keseredsz el, ès ùjra beindul. Ez teljesen normàlis, nyugi:)

2018. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam mint te kérdező! Annyi különbséggel hogy én edzek is! Első hónapba lement 6 kiló most vagyok a második hónap végén és kb 1,5 kiló tudott lemenni. De én még azért is elvagyok keseredve mert semmi nem látszik pedig a célomig már csak 8 kg kéne de ha ez sem látszik akkor az hogy fog? Én annyit változtattam, hogy egy étkezést kiváltottam egy fehérje shakkel nagyon eltelít kevés kalória plusz az édesség adagomat is maximálisan kielégíti mert nagyon finomak így napi 900-1000 kalóriát viszek be de éhes nem vagyok mert olyanokat eszek amiből sokat lehet. Legközelebb 2 hét múlva állok a mérlegre remélem boldogan szállok le róla:D de ne add fel te sem olyan nincs hogy ne legyen eredménye amibe rengeteg energiát fektetsz plusz látod ez normális hogy néha bestagnálsz.
2018. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy év után leállt a fogyás, és ugyanannyi bevitt energiából mindent hasznosít a szervezetem...hónapok óta stagnál a súlycsökkenés...1200 alá nem akarok menni, pedig ülőmunkát végzek, cserébe semmi sport.

A holtponton csak a tavasz, a kint élet segíthet, amikor többet mozgok..

2018. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 nap nem jelent semmit, sokkal hosszabb stagnálás is előfordulhat egy teljesen sikeres, jó fogyásban is, de ha ilyen számokkal nem fogysz rohamosan, akkor emelnék a kalórián s főleg a mozgáson...

Egy ponton túl nekem is a mozgást kellett felvinnem, máshogy nem ment, igaz, én nem bírok keveset enni. De aki bír, annak se jó koplalással s inaktivitással belassítani az anyagcseréjét s izmot bontani.

2018. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!