Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy tudok 15 nap alatt 4kg...

Hogy tudok 15 nap alatt 4kg fogyni?

Figyelt kérdés
L

2018. febr. 13. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Csonkolás
2018. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Sehogy
2018. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy.
2018. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Néhány hónapja a semmiből hasmenésem lett, 3 nap alatt 2,5 kilót fogytam, amiből alig valami jött vissza valami. Vagy ahogy mások javasolják, a csonkolás. Egészségesen nem lehet.
2018. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
OK, hogy egészségesen extrlm kövéreket kivéve nem megy,de azért nem lehetetlen. Koplalással is összejöhet ennyi zsírból és izomból (persze főleg zsírból, de ha a delikvens pici kalóriaigényű vagy képes nagyon belassulnia az anyagcseréje, kevesebb is lehet. de alapból a heti -2 kiló evés nélkül teljesen jól kijön). Van, aki pár nap alatt veszít ennyi vizet és salakanyagot, kalóriadeficit nélkül...
2018. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Szabadulj meg a nem létfontosságú szerveidtől.
2018. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több infó is lehetne, mit szoktál enni, hány kg vagy stb.

Ez számomra nem lenne nehéz mert sokat ugrálok a kilók között, és tudom mikor mit kell enni. De ha te vagy mondjuk 80kg és napi 6 szendvicset megeszel azért másabb mint nálam és könnyebben lemegy.


Reggelire egy szelet félbarna kenyér kis margarinnal és csirkemell sonkával

Ebédre natúr csirkemell rizzsel, de azért ne vidd túlzásba az adagot.

Én így szoktam fogyózni.

2018. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oszlással.
2018. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!