Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék a leggyorsabban...

Hogyan tudnék a leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt elkezdem fogyókúrázni tornázni és futni mindennap! De még így is csak 1 kg ment le.. Segítsetek! Tippekkel, tanácsokkal akármivel. Gyorsan kellene.. Amíg nem jön a nyár mert idén lenne esélyem, hogy elmenjek strandra csak hát..

#fogyókúra #fogyás #dagadtság edzés
2018. márc. 16. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Első lépés az lenne, hogy szeresd önmagadat. Akkor nem fog az izgatni, mit szólnak a strandon. De ha nem vagy ismert ember, akit messziről kiszúrnak az emberek, senkit nem fog érdekelni a túlsúlyod (ha van egyáltalán).

A második lépést megtetted. Most már csak azzal kellene tisztában lenned, hogy a gyors fogyással tönkreteszed az egészséged. Ne akarj gyorsan fogyni!

2018. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Heti -0,5 1kg-t lehet fogyi
2018. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Heti 1 kg bőven elegendő. Többet ne akarj fogyni, mert csak ártasz magadnak.
2018. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

En most kezdtem el egy dietat.

Nem eszek szenhidratot vagyis nagyon kis mennyisegben.

En is futok heti 3-4 alkalommal. Es en a gericferdulesem miatt tornaszok:)

En 70 kilo vagyok. 2 hete kezdtem es eddig 1 kilo ment le rolam de mar a 38 as gatya meret ram jon igy centi ment le rolam:)

Ne varj csodat ket het utan.

Sajnos sok ember hajlamos a hizasra..

Kitartast! Ne vidd tulzasba a futast mert egyszer elfaradsz es lehet utana mar elmegy a kedved tole. Mindig annyit fuss amennyi jol esik! Tartsd be a dietat tornassz fuss es lehet fel ev utan de megjon az eredmenye!:)

Sok sikert!

2018. márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bőven elég ha csak 1kg-ot fogytál! Viszont a helyes taplalakozas sokkal jobban fogyaszt mint az edzés. Pl.: ne egyel sok szénhidrátot, ne egyel este 6 után
2018. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A heti egy teljesen jó! Számold ki,3 hónap alatt már 12kg,fél év alatt 24. Szerintem az jó.
2018. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha az az 1 kiló főleg zsír, az gyors fogyás, nem is reális több egészségesen...


Strandra akármennyi felesleggel ki lehet menni, ha járni tudsz, nem tudom, miért akadályozza az embereket ez ennyire. Az OK, hogy csinosabb akarsz lenni, de teszel érte s ha ez kevés heti 1 kilóval is, akkor majd lefogysz jövő nyárra. Az nem úgy működik, hogy 20-30 kiló felesleggel tavasszal kapsz észbe, hogy bombanő akarsz lenni a strandra (ami akár hosszabb távon sem reális, ha olyan a genetikád).

2018. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Heti egy teljesen jó. Csak ismételni tudom. Amit tenni tudsz, hogy


1. minél kevesebb szénhidrát. Amennyit mégis eszel, azt reggel fogyaszd, én is mindig zabkásával kezdem a napot.


2. talán még ennél is fontosabb: ne zabálj be este. Sőt, bár szigorúnak tűnik, de a legjobb, ha délután 5 után nem is eszel. Reggel egy kis zabkása, délelőtt gyümölcs, ebédre hús, zöldség, tojás, este pedig ugyan ez, csak kisebb mennyiségben. Rengeteg finom kalóriaszegény/paleo dolgot lehet találni, ha beleásod magad.


3. CSAK A SPORT. vigyázz, ne hajtsd túl magad, heti 5 - 6 edzés neked bőven elég. Felváltva fuss, hasizmozz... Nagyon ajánlom Kayla Itnines, Emily Skye, Péntek Enikő videóit facebookon, illetve CD - iket. Ezekkel a fejlődésed is végigkövetheted, mert egyre jobban fogod bírni.


Amúgy meg ne kilóra fogyj, hanem kinézetre. Egy idő után izmod épül, ez nehezebb, mint a háj, ugyebár. Nyilván, ha 75, vagy annál több kiló vagy, akkor súlyra is fogynod kell (hacsak nem 2 m a magasságod), de ne a mérlegen csüngj, hanem akkor már inkább a tükrön.


VISZONT, ne felejtsds: nézzél ki akárhogy is, legyél 50 kilós csontkollekció, vagy jó kis felesleggel rendelkező, tunya, narancsbőrös hájpacni (direkt túloztam, csúnyán) sose ez határozza meg, hogy kimész - e a strandra.. "van esélyem". Ugyan már!! Ki nem szarja le? annyi túlsúlyos ember rohangál a strandon, akiket nem érdekel, és jól teszik. Tégy a jó alakért, de ne görcsölj rá. Hidd el, tapasztalatból mondom. Én néha már közel állok ahhoz, hogy anorexiás legyek, annyira bele vagyok betegedve a súlyomba. Nem szabad.

2018. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább szabja egyénre a diétáját... Ha 5-kor eszik utoljára, lehet, hogy mondjuk éjfélkor farkaséhesen felzabálja a hűtőt vagy arra ébred, hogy nem érdekli a fogyás, csak az éhezés szűnjön meg. Nem azon múlik, mikor eszünk, az evési ablakot mindenki lője be magának (nekem a záróra alapvetően a kezdettől függ, de van, aki ehet reggeltől éjszakáig, mert meg tudja oldani a megfelelő deficitet).

A szénhidrátminimalizálás sem jó akárkinek, bár ha a minél kevesebbet úgy értjük, hogy annyira vigye le, amennyire még neki élvezetes, az már szimpatikusabb hozzáállás. De van, aki sok szénhidráttal fogy s érzi magát jobban, ha nem is ez a tipikus. Erőltetni bizonyosan nem jó a túl keveset.

2018. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szépen össze lettek szedve a legnagyobb tévhitek itt egy kérdés alatt!:)


"A mai legelterjedtebb fogyókúrás/egészséges táplálkozáshoz kapcsolódó tévhitek:

- Csak alacsony szénhidrát- és kalóriatartalmú ételekkel lehet fogyni.

- A fogyáshoz éhezni kell.

- Teljes mértékben ki kell zárni a cukrot és a fehér lisztet.

- Este 6 óra után nem szabad enni."

Ezt a dietetikusom irta le:)

2018. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!