Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leggyorsabban 8...

Hogy lehet leggyorsabban 8 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 170 cm magas és jelenleg 57 kg. Mostanában mintha feljött volna rám pár kg. És szeretném leadni. Vegán vagyok, és rendszeresen, minden nap jógázom. Mi mással tehetném gyorsabbá a fogyást? (Nagyon intenzív mozgást nem végezhetek a szívbetegségem miatt.) Szóval szeretnék tanácsot kérni hogy aki esetleg hasonló cipőben jár hogy pl nem futhat vagy biciklizhet az hogy szokott fogyózni?
2017. júl. 17. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok az eredeti kérdésre általánosan, hisz téged a saját eseted érdekel.

Ha az intenzív edzés nem jöhet szóba, akkor végezhetsz szolidabbat is, csak sokat. Egy egész napos biciklitúra (lassan, nem intenzíven. ha azt se bírod, akkor menni se tudsz) is igen sok energiát igényel... Viszont mivel nem érdemes túlzott deficitet tartani s nem is valószínű, hogy van ekkora állóképességed, szolidabb mozgásmennyiség is jó, megfelelő ételmennyiséggel. Napi 1000 kcal deficit mindenkinek bőven elég, aki nem nagyon kövér, neked pedig alig lehet felesleged, én boldog lennék heti fél kilóval is így. Az pedig összehozható.

2017. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!