Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban és a leghatékonyabban fogyni, ha több mint 20-25kg a felesleg?

Figyelt kérdés
Már ideje lenne valamit kezdeni maggammal...14 éves vagyok és 100kg. Esetleg valami tanacs vagy valami?

2017. máj. 24. 20:45
 1/6 anonim válasza:
59%
Milyen magas vagy Miksa?
2017. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
168cm
2017. máj. 24. 20:49
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sport, és egészséges táplálkozás. De 25 kilót nem fogsz leadni "gyorsan", ahhoz kell legalább egy év.
2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En is pont akkora vagyok, mint te. En is 60 kilora hiztam, de sikerult leadnom par het alatt 50re ezekkel az egyszeru modszerekkel.


1. Igyal sok folyadekot (csak viz vagy zold tea), mert cukros italokat a szervezet tapanyagkent kezeli es nem folyadekkent, a folyadek pedig segit beinditani az anyagcsered es kitisztitja a szervezeted. Napi 3 csesze zold tea pedig 100kcalt eget el. Teat csak cukor nelkul igyal, de tehetsz bele gyumolcsoket. Eleinte nem lesz olyan finom, nekem sem izlett de nagyon megszerettem. Es ne pickwicket vagy liptont vegyel, hanem probalj meg bioboltbol venni.


2. Egyel zoldsegeket es gyumolcsoket mindennap. 1 alma 46kcal nassolas helyett harapdalj gyumolcsoket, mert nagyon alacsony a kaloriatartalmuk. Egyel kevesebb cukrot, csokit,chipset,kenyeret


3. Figyelj az adagokra, mindig keveset egyel,de tobbszor, lehet hogy eleinte ehezned kell egy kicsit, de ha hozzaszoksz mar nem fog zavarni. Beszukul a gyomrod es nem fogja annyira kivanni az eteleket.


4. Egyel vitaminokat, gyakran a vitamin hiany miatt az ember elkezd falni, mindent osszevissza es kivanod az osszes kajat,ami csak eszedbe jut.


5. Figyeld a kaloria beviteled, mint irtam egy alma 46 kcal, az alma ez mellett nagyon laktato, es segiti az anyagcsered, egyel tojast, mert az tartalmaz mindent amire szukseged van es nem olyan hizlalo. Ha fogyni szeretnel folyamatosan lekell vinned a kaloriabeviteled. Pl tetelezzuk fel, hogy most 2000kaloriat viszel be egy nap, es naprol napra vidd le 200kaloriakkal, ma 1800, holnap 1600, konnyeden tudod szamolni, manapsag mar minden termekre ra van irva hany kaloriat tartalmaz.

250 gram eper 80 kcal

75 gram chips kb 560 kcal

1 db snickers kb 560 kcal.

De a pontos adatokert latogass el ide, es szamold a beviteled www.kaloriabazis.hu


6. Sportolj, nem azt mondom, hogy jarj edzoterembe, de en 14 evesen nagyon aktiv sportokat vegeztem, ha van biciklid akkor menj el estenkent biciklizni intenziven biztonsagos kornyekre, rakd be a kedvenc zened es hallgasd a fejhallgatodon, es tekerj fel orat, ugralokotelezz naponta intenziven 200-300x, nekem ez sokat segitett, minden zuhanyzas elott csinalj 30 gugolast, 30 valto gugolast, es 30 felulest. Eleinte nehez es nem tunik fel,de kesobb nagyon szepen megformalja a tested. En is ledobbentem.


Azt hiszem ennyi, remelem erthetoen irtam,de ha nem nyugodtan irj ram es segitek :)

2017. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom :D
2017. máj. 24. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!