Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ketogen dietat csinalja...

Norman Bates kérdése:

Ketogen dietat csinalja valaki? Tapasztalat/tippek?

Figyelt kérdés

Nemreg bukkantam ra a ketogen dietara, azota csomot utana olvastam. Egy hete kezdtem el. Csomo forumon lattam, hogy 5-6 honap alat 30kg-t fogytak akik betartottak rendesen (nagyobb tulsulybol), ez valoban realis?

A <20g szenhidrat / nap nem karos hosszu tavon?



2018. máj. 10. 10:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerintem megtortent, mert sokkal tobb energiam van, nem vagyok ehes, nem is kivanom a szenhidratot. Egyebkent igen, az elejen hirtelen fogytam tobbet az tuti a viz volt, de mar kezd beallni. Kb 1100-1200kcal korul eszem, de ezt nem direkt alakitottam igy ennyire volt etvagyam. Par napja kezdtem el szamolgatni, meg makrokat nezni. Holnap megyek veszek egy konyhai merleget etc.

Meg mindig nagyon sok a felesleg, szerintem meg legalabb a kovetkezo 10kg jo tempoban fog lemenni, aztan ahogy megy lejjebb, gondolom ugy lassul is majd.

Gyumolcsbol eddig csak 1-2 szem epret ettem parazor, mert irtak, hogy bogyos gyumolcsoket lehet.

Napkozben neha eszem par szem mandulat/mogyorot/pisztaciat etc. (nem mindet, neha est neha azt)

Meg nagyon lefoglal a pici babam, igy eszembe sem jut a kaja egesz nap.

2018. jún. 11. 01:05
 12/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel 86.6-ot mertem, kereken -12kg nal jarok 🤗🤗
2018. jún. 26. 11:47
 13/13 anonim válasza:
Hogy állsz a fogyókúrával? Sikerült? :)
2019. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!