Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Teljes életmódváltást szeretné...

Teljes életmódváltást szeretnék tervezek. Miket ehetek?

Figyelt kérdés
Csakis egészséges ételeket..italokat szeretnék fogyasztani!!!
2018. jún. 4. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe Google-t.
2018. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

[link]


Meg minel tobb testmozgas, edzes.

2018. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ki kell találnod, melyik irányzatot követed. Mindegyik azt mondja magáról, hogy ő a tuti. :) Ha engem kérdezel, én a magas cukortarlmú tételeket és a tejtermékeket (de legalábbis többségüket) száműzném. Sok zöldség mellé hús és tojás, és mehetnek mellé a hagyományos nem édes szénhidrátforrások (rizs, burgonya, tészta, kenyérfélék stb) Minél több mag (mandula, mogyoró, dió, gesztenye, kesdió stb), és mérsékeltebben gyümölcs (cukortartalom miatt óvatosabban). A vegaság szerintem természetellenes és abszurd, a gluténhiszti meg túl van tolva.


De igazából ez egyéntől is függ, kinek mi jön be.

2018. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Na megnéztem amit a 2-es belinkelt.. én mindenevő vagyok,de azok a kaják amik ott szerepelnek a receptek között,tuti nem enném meg.
2018. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden étel egésséges.
2018. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

D0ntsd el, neked mi a jó és mi az egészséges. Ha szénhidrátmérgezést kapsz a napi 100g szénhidráttól és különben is imádod a sok zsírt, az más, mintha mindig is arról álmodtál, hogy reggelire megegyél 5 banánt vagy 1 kiló epret s ez neked energiát is ad meg minden.

Vannak dolgok, amikról egész bátran kijelenthetjük, hogy általánosan egészségtelenek (persze lesznek csoportok, akik szerint ez nincs így), de ez nem tág kör...


Ha tudod, hogy szerinted milyen étel az egészséges, még akkor is változatos makrókat használhatsz.


A szénhidrátszegény diétába írtál, de az is lehet napi 5 vagy 155 gramm szénhidrát s hidd el, már napi 80 és 30 is ég és föld, sőt, 30 és 20 is gyökeresen eltérő lehet. Az is számít, hogy napi 1500 vagy 3500 kcalban akarsz szénhidrátszegényen enni, az utóbbi esetben nem kerülheted el a sok zsírt.


Azt hiszem, egyetlen alapanyagról sem tudok, ami mindenki szerint egészséges. Úgyhogy döntsd el és tapasztald ki, hogy ez neked mit jelent.

2018. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norman Bates ***** válasza:

Nekem a ketogen dieta jon be, persze mindenkinek mas, nem mondom, hogy ez a legjobb.

Miota elkezdtem sokkal egeszsegesebben etkezem es eddig 9kg minusnal jarok csutortokon lesz 5 hete, hogy elkezdtem.

Nagyon finomakat tudok enni, nem vagyok ehes, igy nekem ez valt be.

2018. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

LifeTilt!

Étrend+edzéstervet is kapsz.

Amúgy csirkemell,pulyka felsőcomb,hal,bulgur,basmatirízs,sok zöldség,csökkentett zsírtartalmú tejtermékek (joghurt,mozzarellasajt) teljes kiörlésű kenyér,padlizsán,sütőtök,cukkini ilyesmiket lehet. Inni csak vizet,semmi ízesített löttyöt.

2018. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!