Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 178cm vagyok 67 kg es szeretne...

178cm vagyok 67 kg es szeretnek minimum 60 kg-ra lefogyni! Jöhetnek nektek bevált módszerek? Otletek? 😊

Figyelt kérdés

Rengeteget tanulok es kondiba nincs udom jarni es nem is nagyon szeretem tobb okbol kifolyolag itthon mozognek de nem tudom mi es mennyi lenne az idealis.

Etkezes szempontjabol is kivancsi vagyok a ti jol bevalt modszereitekre szoval mindent irjatok le!!! Koszonom❤️


2019. jan. 6. 21:11
 1/6 anonim válasza:
88%
Nem kell fogynod..a testtomegindexed idealis.
2019. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Tartsd ezt a szintet! Eszedbe se jusson fogyni.
2019. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Egyel sok gyümölcsöt és zöldséget

És igyál sok vizet

2019. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyni akarj, sporttal formáld az alakodat, ha nem tetszik.
2019. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Maximum egyél egészségesebben.

Ebből fogyni nem túl jó, már vékony vagy így is

2019. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Az évek alatt megtanultam, a mozgás nem minden. Először tedd rendbe az étkezésed, az a legfontosabb! Én így értem el anno az álomalakomat, nulla sporttal. Most megint azért küzdök, sajnos így alakult, de már tudom az utat! Nem eszem cukrot, péksütiket, kevés zsír. Számolom a kalóriát. Sportolni a fogyás után fogok, most nincs hozzá érőm. Egyébként nálam 4 kg ról van szó, kb másfél hónap és megvagyok vele. Utána annyi, h figyelek ne egyem túl magam, cukor, pékáru utána sem. Hajrá hajrá neked is menni fog! 😃
2019. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!