Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni minimum 5-8...

Szeretnék fogyni minimum 5-8 kg-t. Mondanátok bevált módszereket stb?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok időm van az edzésre, mivel reggel 6-tól d. u 16-ig suliban vagyok. Heti 4 òrát van alkalmam sportolni. Mennyi idő alatt tudnám elérni a kivánt fogyást? Milyen étrendet állitsak magamnak be? Esetleg milyen ételeket hagyjak el az étrendemből?
2013. szept. 27. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
étrend+kondi...
2013. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 3 műszakban dolgozom, háztartást vezetek, de heti 2 de inkább 3 alkalommal elmegyek futni zsírégetés miatt, azaz fogyni szeretnék. Ez változó mikor mennyit bírok, mennyire fárasztott le az aznapi munka. Volt hogy az elején első alkalommal 15 perc volt, tegnap már 50 perc.

Étkezésben ritkán eszem tésztát, pékárut is max napi egyszer keveset. Sok zöldség, gyümölcs, kefir, salátafélék natur joghurtos öntettel, néha sajt ami fini vacsira gyümölccsel. Nem tudományosan csinálom csak érzésből, de jól vagyok, van energiám, 4 hét alatt 3-4 kg lement. Tavasszal 80 kg voltam, akkor leadtam így egy hónap alatt 5 kg-t de akkor nem sportoltam. Most elsején újrakezdtem a 75 kg-ról és jelenleg 71-72 vagyok. Lassan akarom leadni, 65 már jó lenne, de 60 kg az álmom, tartósan! :)

2013. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!