Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Rubint Réka evési zavarokkal...

Rubint Réka evési zavarokkal küzd?

Figyelt kérdés
Rengeteget mozog, és nem mer enni édességet, jó szénhidrátból pedig csak minimálisan étkezik. Pedig szerintem bőven le tudná mozogni.
2019. máj. 18. 12:39
 1/5 anonim válasza:
97%

Ő a testéből él. Egy minimális elmozdulás is a negatív irányba az egész személyét, a ról alkotott kultuszt és a szavahihetőségét rombolná.

Neki az a feladata, hogy rengeteget mozogjon, s a lehető legegészségesebben éljen! Ez a munkája!

2019. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És szerinted, nem hat károsan az ízületeire, csontjaira ez a túl csökkentett szénhidráttartalmú evés?
2019. máj. 18. 13:12
 3/5 lilla64 ***** válasza:
100%
hogy valójában mit eszik azt nem lehet tudni.Ő azt mondja amit amunkája megkövetel
2019. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de ha az az egészséges életmód, hogy valaki 40 évesen 70-nek néz ki, mint ő, akkor én kösz, de inkább élek tovább egészségtelenül.
2019. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a ványadt lábai és feneke jónak számítanak, akkor oké. A felsőtestét persze gyúrja, ahol van a két ormótlan gumilaszti. én se akarok így kinézni...
2019. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!