Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem fogyni szeretnék hanem...

Ha nem fogyni szeretnék hanem csak formázni kicsit magam és feszesíteni segíthet Rubint Réka napi 20 perc önmagadért videója?

Figyelt kérdés
6 hónapja szültem előtte nem nagyon edzettem ..szerencsés a genetikám nem vagyok hízékony nincs rajtam felesleg . Kicsit formázni szeretném a popsimat és combomat, hogy kerekebb , feszesebb legyen és reménykedni , hogy enyhűl a narancsbőröm is. ( nem vészes de engem ez is zavar) és vissza akarom kapni a terhesség előtti lapos feszes hasamat. Konkrétan zsírt nem szeretnék égetni magamrol mert nincs rá szükségem..a fő célom a feszesítés lenne. Ez a video nagyon tetszik érzem , hogy megdolgoztat keményen nem is tudodm végig csinálni dehát még most kezdtem . Van aki csinalja? Segített ? Félek , hogy nem fogok feszesedni csak fogyni amit nem nagyon akarok mert eltűnök :, D .

#narancsbőr #edzés #torna #fitness #perc #Réka #önmagadért #fezsesítés
2019. máj. 8. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább a súlyzós edzést választanám.
2019. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csináltam a Réka 20 percesét,de nem éreztem azt amit ezek után:

[link]

Végigcsinálva másnap reggel meglepetés volt,hogy a harmadikról jajjgatva mászok le mint egy 70 éves 😁😁

De nagyon jól esett.Mivel én a nemnormálisak közé tartozom így heti 5 nap (h-p) minden nap megcsináltam/csinálom,első hét után már gömbölyödött és keményedett a fenekem. Nagyon fáj és kb a full sorozatok felénél valószínű abba akarod hagyni de nagyon megéri ☺ Én imádom.Elindítok egy jó kis minimal-t és hipp-hopp elrepül 1 óra ☺

2019. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Inkább Péntek Enikő. Ő formás, Réka meg tök vékony, inkább atlétának néz ki.
2019. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!