Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Vegetáriánus ketogén diéta?

Vegetáriánus ketogén diéta?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Miket egyek ebben?
2019. júl. 23. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán kivitelezhető.

Olajos magvakat tudnál enni, de egyrészt túl sok lesz az Omega-9 beviteled, másrészt túl sok lesz a szénhidrát bevitel is.

2019. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a tejtermékek, tojás? Abból meg lehet élni nem? Nem vegánt mondtam :)
2019. júl. 23. 10:34
 3/15 Bzs03 ***** válasza:
54%
Sajnos nem ha nem eszel halat. Illetve feherjeport kene innod. Akkor kivitelezheto lenne, vagy tofu vagy valami mer nagyon fontos az omega 3,6,9eloszlasara ugyelni
2019. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Tojás az jó, tejtermékeknél gondolom sajtra gondolsz, a nagy gond a sajttal hogy telített zsír a nagyja. Egyébként jó fehérjeforrás.


Sorry nem vagyok képben hogy melyik a vegán és melyik a vegatiánus.

2019. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Vegetariánus amikor csak a húsokat nem eszi meg, de állattól származó dolgokat: tojás, tej stb igen. Vegan teljesen kiiktassa, szóval se hús, se állati eredetű étel.
2019. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, meg lehet oldani elvileg, csak sokkal macerásabb, mint annak, aki eszik húst is.
2019. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
semmit nem találtam erről neten :(
2019. júl. 23. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:

ha tudsz angolul ajanlom ezt az oldalt


[link]

2019. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ohh, köszönöm, angolul el is felejtettem rákeresni :D
2019. júl. 23. 12:06
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

ma 11:08-as: ne haragudj, de tévedésben vagy.

A vegetáriánus az, aki csak növényeket eszik (a nevéböl is következöen)

Aki (valamennyire lazítva az eredeti rendszeren) tojást eszik, az az ovo-vegetáriánus, aki tejtermékeket, az laktó-vegetáriánus, aki pedig mindkettöt, az ov-laktó-vegetáriánus.

A vegánok nem az étrendben különböznek a különféle vegetáriánusoktól, hanem abban, hogy az élet minden ternén elutasítják az összes állati termék (bör, viasz, méz, toll, stb) használatán, azaz mindent, ami az állatok felhasználásával keletkezik, függetlenül attól, hogy az állat közleb el lesz pusztítva vagy sem - azaz a vegánság állatvédelmi kategória.

2019. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!