Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy lehetne olyan alakom...

Hogy lehetne olyan alakom mint Schobert Larának?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az alakja. Láttam sportol is de mégis szép sovány én amikor sportoltam akkor izmosodtam és ez által """híztam""". 163 cm vagyok és 52-53 kg
2019. szept. 30. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyél keveset és ne olyat sportolj, ami izmosít! Lara szerintem a te magasságodhoz olyan 47-8 kg lenne, de az tuti, hogy a testzsírszázaléka nagyon alacsony. 99%, hogy már nem egészséges a testsúlya... de Te tudod
2019. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
O meg el se kezdett noiesedni azert ilyen az alakja:) par ev mulva mar el fog kezdeni domborodni es akkor majd o rajta is sportos izom lesz
2019. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Legyel 10-12 eves. Semmi alakja szegeny lanynak
2019. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sem kezdett el még nőisedeni.

És én nem bántani akarom, de biztos követendő példa? A bordáit is meg tudod számolni felsőn keresztül. Szerintem nem menő már, ha valaki ennyire vékony. Mármint nem tehet róla senki, de szándékosan ne akarj ilyen testet.

2019. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha Schobert Lara lennél, akkor pont sikerülne.
2019. okt. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Lara 100%-ban Rékára ütött, így szerintem neki akkor sem lennének leadandó kilói, ha egyáltalán nem figyelne magára, mert genetikailag ilyen az anyagcseréje. Vékony, szálkás alkat.

Bár tényleg szerencsés a szülei miatt, hiszen ha hízás rá hajlamos lenne, akkor is fordulhatna hozzájuk tanácsért.

A csontozatunkat és az izomzatunk típusát nem mi válogatjuk.

Egyébként meg még mindig nem értem, egyesek szerint miért “szexibb” horpadt hasú csontkollekciónak lenni, mint egészségesen vékonynak és nőiesnek.

Amúgy Lara is még csak egy kislány, kislányos alkattal, aki éppen, hogy fél lábbal belépett a tinikorba. Az ő testével is történhetnek még “paranormális változások.”

2019. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem mindegy, hogy mit sportolsz és mellette milyen étrenddel.

Amúgy fiúként én bármelyik képet is nézem, nem nagyon látok hibát az alakjában. Lényegében tökéletes.

2019. okt. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

“Szép sovány”.... Én azt hittem a sovány az egy negatív jelentésű szó, ez így eléggé oximoron.

Egyébként nem szeretnék senkit bántani, aki genetikailag ilyen vékony, de szánt szándékból miért akar valaki ilyen alakot?

Hány éves vagy kérdező?

2020. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!