Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Fogyozáshoz, mennyire jó...

Fogyozáshoz, mennyire jó Schobert Norbi étrendjei és termékei? 24/F

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire, cserébe viszont igen drágák. Egy normális étrenddel meg kalóriaszámolással sokkal elöbb érsz el eredményt, méghozzá jóval olcsóbban és egészségesebben.
2019. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire, kifejzetten káros. A csávó iskolapéldája a kontárnak, szaktudása nulla, a sok szemetét árulja jó drágán.
2019. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges drágán megvenni ezeket a cuccokat. Szénhidrátcsökkentettek de ilyenbe lehet kapni olcsóbb alapanyagokat ès azt csinálsz otthon ami jólesik ès viszonylag árban is elfogadható ( dia wellnes termékek pl)
2019. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Èn 24 kilót fogytam eddig kalóriaszámlálásal ennyi a titok a kalóriadeficit nem a mèregdrága alapanyagok.
2019. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Norbi termékek nélkül is lehet fogyni, pusztán a táplálkozási alapelvek betartásával. Kevés szénhidrát, több zsír és fehérje. ÉN ezzel fogytam eddig 7 kilót és nincs megállás. Eddig még semmit nem vettem tőlük.

Még nem vettem semmit, de csokit és fagyit szeretném kipróbálni mert bizonyos ízek hiányoznak. Sehol nem találtam még olyan fagyit például ami cukormentes és citromos, kókuszos, vagy pisztáciás ízű. Náluk ezek vannak, meg pisztáciás és kókuszos táblás csoki is érdekel. Ezeket se találtam cukormentes változatban sehol. Amúgy minden mást ki lehet váltani egészségesebb változattal az ő cuccaik nélkül is.

Sokan azt mondják, hogy a fehér lisztben ugyanannyi a szénhidrát és ugyanolyan rossz pedig ez nem igaz. Kevesebb ch van benne, és lassabban is szívódik fel, mint a fehér, így kevésbé dobja meg a vércukrot. Én nem foglalkozom sütikék meg édességek otthoni gyártásával, inkább egy két dolgot készen kipróbálok majd, ha hozzájutok, és ha beválik havonta veszek 1-1 adagot aztán csókolom, mert egyszerűen nem találok más alternatívát.

De aminél találok (kenyér, liszt, tészta), azt helyettesítem mással, nem norbis cuccokkal. Nekem teljesen jó a tkgrahamm toast kenyér, a teljes kiőrlésű liszt és a durum tészta.

2019. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
64%

Csak egy nagy reklám az egész. Ügyesen ki van találva. Folyamatosan mutogatják magukat közösségi oldalakon, újságban, TV ben különben elég nehéz lenne eladni azokat az iztelen kajákat.

Nagyrészt mozogni kell és kicsit kevesebbet enni más nem kell a fogyáshoz. Mivel elég nehéz megállni, hogy ne edd tele magad rántott húsból és ki is kellene menni futni legalább hetente kétszer inkább mindenki próbál vmi könnyebb módszert keresni. Ezt az emberi gyarlóságot használja ki irreális áron.

2019. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%

Ez csak az update kakaós csiga összetevőinek listája

Összetevők: ivóvíz, margarin [finomított növényi olajok és zsírok (kókusz, napraforgó, pálma, repce változó arányban), ivóvíz, étkezési só, emulgeálószerek (zsírsavak mono-, és digliceridek, napraforgó lecitin, zsírsavak-poliglicerin észterei), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), tartósítószerek (szorbinsav, kálium-szorbát), aroma, színezék (karotinok)], kakaós töltelék édesítőszerekkel (15%) [édesítőszerek (eritritol, maltit, szukralóz), kakaópor 20-22%-os (12%), kakaópor 10-12%-os (12%), napraforgó étolaj, sűrítőanyag (acetilezett dikeményítő-adipát)] lenmagliszt, búzaliszt, vitális búzaglutén, élesztő, sütőszer (búzaliszt, emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjeinek diacetil-borkősavészterei, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek),étkezési só.



Na ez nálam már betenné a kaput. Nem beszélve a penészes édesítőről, a kukacos műzliről és a teletálas menükről, amiről még a birkái is azt nyilatkozzák, hogy ehetetlen hányás. Ezekről vagy nem tudsz vagy nem érdekel. Remélem inkább az előbbi.


De ha a termékeit nem vesszük számításba akkor marad a sok ostobaság amit összehord. Neki 10%-os a tezsstír százaléka, legalábbis szerinte, de csak a vak nem látja, hogy olyan alkesz kisgömböc lett, hogy szégyen egy ,,fitnesz gurura,, nézve. Szerinte alkoholt bármikor bármennyi mennyiségben lehet inni, mert az nem számít bele a kalória mennyiségbe, amit naponta beviszel. Többször hangoztatta is, hogy reggelihez csodalatosan illik a pezsgő illetve képeken nem látni mast csak azt, hogy kóla van előtte (és az egész család előtt is) mojito, pezsgő és még sorolhatnánk. Híres a Berkivel készített ivós szivarozós képe is. Kocsiból setaltat kutyát, sározza Szafit, hülyeségeket beszél az élőiben. Nincs is kedvem mindent felsorilni mert egy litániát írhatnék. a lényeg,hogy normális ember egy ilyennek a zsebébe nem tol penzt. Csak nézd meg youtubeon a Zacher Gáborral keszitett beszélgetésüket. Akkor azzal haknizta tele a netet, hogy a citrom gyogyitja a rákot amikor meg emiatt kérdőre vonták hebegett habogott mint egy óvodás és azt találta mondani, hogy kellenek az olvasók és a kattintások és h ez szerinte is hülyeség. Szóval nézz utána jobban ennek a kóklernek.Egy centet nem adnék a termékeire amik tele vannak búzaliszttel és a fél periódusos rendszerrel. Remélem kimerítő választ adtam.

2019. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Norbi beperelte Patay Gábort, mert azt állította, hogy az update ciccok nagyon egészségtelenek.

Norbi elvesztette a pert.

[link]

2019. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es valaszado mindent leirt, ami lenyeges. Norbi egy szanalmas, alkoholista kokler, 0 tudassal nem csak az eletmod, hanem minden teren. Ha ketelkednel, nezd meg a termekeik osszetevoit, eppen elegge kiabrandito lesz...
2019. ápr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!