Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Schobert Norbert miért utálja...

Schobert Norbert miért utálja ennyire a kövér embereket?

Figyelt kérdés

Láttam vele a TV-ben egy riportot, ahol elmesélte, milyen volt a tesióra, amikor duci volt. Olyan szinten eltúlzóan, undorítóan és utálkozva adta elő az egészet, hogy én is elcsodálkoztam. Én is voltam kövér, nekem is kövéren kellett tesiznem, de messze nem volt ez annyira pokol, mint ahogyan ő előadta.

Bár én is lefogytam, de én nem hangoztatom, hogy aki kövér, az nem is ember, mert nem így van. Ő viszont folyamatosan ócsárolja őket például facebookon, a videóiban beszólogat nekik, és szerinte átmenet nem is létezik, csak olyan emberek, akik kövérek, vagy akik olyanok, mint ő.


Miért utálja ennyire a kövér embereket? Nem vitát akarok, de tényleg nem értem.


Mit gondoltok Schobert Norbiról?


22/L



2015. aug. 2. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálja őket, hiszen belőlük él. Ellenszenvet és bűntudatot akar kelteni a kövérséggel szemben és ezzel maga felé tereli a pénzt azoktól, akiknek sikerül kimosnia az agyát (marketing).
2015. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Nem utálja ő őket, csak ebből csinál pénzt. Hogy mit gondolok róla? Ügyes ember. Tudja hogy kell pénzt csinálni, gyakorlatilag a semmiből. Nekem egyáltalán nem szúrja a szemem, és nem is ellenszenves. Mint már írtam, ügyes ember. Gratulálnék neki.
2015. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy ez a pénzről szól. Sok kövér, ha sikerül végre lefogynia, teljes értetlenséggel és nulla empátiával viszonyul a többi kövérhez, merthogy miért nem csinálják azt, amit ő, miért nem fontos nekik az egészségük. Még az is lehet, hogy komolyan hiszi, hogy segít nekik azzal, hogy b..gatja őket, egyébként nyilván van is, akin igen.
2015. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem utálja, egyszerűen csak ha a kövérek elkezdenek úgy gondolkozni, mint ő, akkor hamar követi ezt az a gondolat, hogy "a Norbi ugyanilyen kövér volt, mint én most, de le tudott fogyni. Tehát akkor ha az ő módszerét követem, biztosan nekem is menni fog."

Következő lépésként pedig megveszik a termékeit.

2015. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Én is utálom a kövér embereket,lusták és csak sajnálják magukat,de moccanni nem akarnak.
2015. aug. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: a kövérség nem a mozgás hiányáról, a lustaságról és az önsajnálatról szól, hanem a zabálásról :) En kövéren is aktív voltam, bicikliztem, túráztam és tökéletesen jól éreztem magam úgy. Ettem egy csomó finomságot, az is jó volt. Azért döntöttem el, hogy lefogyok, mert elkezdtek érkezni a jelek, hogy egészségileg nagyon nem lesz rendben a dolog és azt nem akartam így 35 évesen.
2015. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
59%

nem utálja őket, azokat utálja akik kövérek és nem veszik meg a norbi sót (bammeg norbi só.....wtf?) meg a többi nrobi cuccot és nem lesz általuk még vagyonosabb, nem irigylem Norbi vagyonát, egyszerűen csak szakmaiatlan amit csinál, még az elején amikor elkezdte volt benne ráció, hogy mikor mit egyen az ember lásd kódok, de amikor már cska arról szól hogy Te csak a Norbi tésztától leszel vékonyabb azért az eléggé gáz, sokan beálna a Norbi egyházhoz, én személy szerint sajnálom őket


de ami a legviccesebb, amikor akaratgyenge, - főleg nőknek - szánt csokit és fagyit árul, ami szénhidrát és cukor csökkentett, amit tényleg így is van, helyette telerakja az édességeket édesítővel és ízfokozóval (ébresztő emberek!!!), gratulálok Norbi! a világ egyik legkárosabb anyagát (finomított cukor) helyettesíted a világ másik legkárosabb anyagával (édesítő).


ez már a művészet és a tudomány kérem szépen!

2015. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!