Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy kéne lefogynom?

Hogy kéne lefogynom?

Figyelt kérdés

Egy pár hónapja csak hízom pedig mozgok és igaz nem annyira rendszeresen de tornázom is. Mégis olyan mintha semmit sem csinálnék :(

Valami hatékony tanács tartós fogyásra ?



2020. febr. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezésen nagyon sok múlik. Arra figyelj oda.
2020. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Kevesebbet egyél!
2020. febr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Kevesebbet egyél mint amennyit elégetsz. Ennyi a titka.
2020. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húsok, tojás, zöldségek, olajos magvak, tejtermékek, zsiradékok, gyümölcsök, gabonák, tészták, kenyerek


-Ezekből szemezgess, válogasd ki amiket szeretsz, rakj össze magadnak egy étrendet. (napi legalább 3 étkezés, többször csak akkor ha igényed van rá).

-Kerüld a fehérlisztet, cukrot

-NE KOPLALJ, nem kell éhezni, megvonni, inkább a minőségre figyelj oda.

-mozogj valamit rendszeresen (heti 3 alkalom legalább)

-Nézd meg mi történik 1 hónap alatt.


Ha nem fogysz, változtass. Egyénileg kell kitapasztalni, hogy kinek mi a jó, és mi nem.


Én ezekből pl gyümölcsöt és gabonákat nem eszem, mértékkel szénhidrátcsökkentett kenyeret és minimális szénhidrátcsökkentett tésztát igen, de csak havi kétszer. Egyébként pedig rengeteg zöldséget, zsírt, húst, tojást, magvakat, sajtot . Nekem pl így jó, és így hatékony az étrendem és ezzel jól érzem magam. Neked lehet hogy másképp kell enned, ezt ki kell próbálni.

Ja, és legyél nagyon türelmes:) Mert a hosszútávú egészséges és tartós fogyáshoz idő kell. Én pl majdnem 1 éve vagyok úton.

Sok sikert kívánok:)

2020. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyal sok vizet. Nem kell kevesebbet enned, csak nem mindegy mit. Pk zokdsegbol, nehany gyümölcsből abbyit ehetsz amennyi jol esik, nem leped tul a kaloriat. Kukit is ehetsz sokat, mert nagy terfogatban van keves kaloria. Sok feherje laktat es mindebkepp tarts csalonapot amikor azt ehetsz anit akarsz.
2020. febr. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!